Redaktor merytoryczny języka polskiego – poziom liceum i technikum

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe – wydawca popularnych i cenionych podręczników szkolnych – poszukuje

redaktora merytorycznego języka polskiego – poziom liceum i technikum

Miejsce pracy: Gdańsk

Od kandydatki lub kandydata oczekujemy:

– ukończonych studiów przedmiotowych,

– doświadczenia w pracy w szkole ponadgimnazjalnej w charakterze nauczyciela,

– uprawnień egzaminatora i doświadczenia w sprawdzaniu prac maturalnych,

– gruntownej wiedzy przedmiotowej,

– znajomości dydaktyki i współczesnych metod nauczania języka polskiego,

– umiejętności korzystania z multimediów w pracy na lekcji,

– twórczego podejścia do nauczania,

– dobrego wyczucia językowego,

– umiejętności pracy w zespole.

Zakres obowiązków to:

– redakcja merytoryczna i dydaktyczna podręczników oraz innych publikacji edukacyjnych,

– tworzenie autorskich materiałów dydaktycznych.

Oferujemy:

– zatrudnienie na dogodnych warunkach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

– pracę w przyjaznej atmosferze, wśród doświadczonych profesjonalistów,

– ciekawe wyzwania zawodowe,

– szansę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

– prywatną opiekę medyczną,

– pakiet świadczeń socjalnych.

List motywacyjny oraz CV prosimy nadsyłać do 4 czerwca 2018 r. pod adresem: rekrutacja.polski@gwo.pl; w temacie proszę wpisać: JĘZYK POLSKI.

W CV prosimy o umieszczenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.