kierownik projektów tłumaczeniowych

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0

Biuro Tłumaczeń i Usług Wydawniczych ExLibro z siedzibą w Krakowie zatrudni kierownika projektów tłumaczeniowych.

Wymagania: wykształcenie wyższe filologiczne; bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi klientami biura oraz kontrolę jakości tłumaczeń z języka angielskiego; bardzo dobra znajomość zasad poprawnościowych języka polskiego, umiejętność pracy z tekstem i wykonywania korekty tekstów w języku polskim; bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i zaawansowanych narzędzi formatowania tekstu; łatwość uczenia się nowych rzeczy, zaangażowanie i chęć do pracy, dobra organizacja pracy, rzetelność, dbałość o szczegóły, terminowość, odpowiedzialność; mile widziane doświadczenie w pracy w biurze tłumaczeń lub wydawnictwie.

Zakres obowiązków: zarządzanie projektami tłumaczeniowymi na wszystkich etapach ich realizacji, kontakt z klientami, przydzielanie zadań tłumaczom i korektorom i koordynacja ich pracy; korekta i kontrola jakości tłumaczeń; inne prace biurowe wynikające z charakteru działalności biura tłumaczeń.

Oferujemy: zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę; ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze w szybko rozwijającej się firmie; wynagrodzenie odpowiednie do wykonywanej pracy i do wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz ewentualnych poświadczeń kwalifikacji na adres biuro@exlibro.pl z tematem: Kierownik projektów tłumaczeniowych. Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.