Specjalista ds. sprzedaży – branża wydawnicza

Egmont Polska Sp. z o.o. – wydawnictwo posiadające długoletnie doświadczenie na rynku wydawniczym, dysponujące szeroką ofertą książek skierowanych głównie do dzieci jak również gier planszowych i albumów komiksowych proponuje współpracę na stanowisku:  Specjalista ds. sprzedaży – branża wydawnicza

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy w branży wydawniczej, która ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz budowaniu długotrwałych relacji.

Idealny kandydat powinien być nastawiony na realizację wyznaczonych celów, umieć pracować pod presją czasu. By szybko wdrożyć się w nowe obowiązki kluczowa jest umiejętność szybkiej i samodzielnej nauki. Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie aktywna sprzedaż towarów znajdujących się w ofercie firmy do sieci księgarskich.

Wymagania:

– min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży wydawniczej
– doskonała znajomość MS Office
– komunikatywność i otwartość
– umiejętność pracy w zespole
– umiejętność tworzenia prezentacji i przygotowywania ofert handlowych
– samodzielność w działaniu, efektywność, zorientowanie na sukces
– czynne prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)

Oferujemy:

– umowę o pracę oraz pakiet medyczny
– stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– ciekawą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym i fajnym zespole
– pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
– niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: rekrutacja@egmont.pl