Specjalista ds. sprzedaży – branża wydawnicza

Egmont Polska Sp. z o.o. – wydawnictwo posiadające długoletnie doświadczenie na rynku wydawniczym, dysponujące szeroką ofertą książek skierowanych głównie do dzieci jak również gier planszowych i albumów komiksowych proponuje współpracę na stanowisku:

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży wydawniczej, która ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz budowaniu długotrwałych relacji. Idealny kandydat powinien być nastawiony na realizację wyznaczonych celów oraz umieć pracować pod presją czasu. By szybko wdrożyć się w nowe obowiązki kluczowa jest umiejętność szybkiej i samodzielnej nauki. Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie aktywna sprzedaż towarów znajdujących się w ofercie firmy do klientów rynku nowoczesnego.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia we współpracy z sieciami handlowymi
  • biegła znajomość MS Office
  • komunikatywność i otwartość
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność tworzenia prezentacji i przygotowywania ofert handlowych
  • samodzielność w działaniu, efektywność, zorientowanie na sukces
  • czynne prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny)
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym i fajnym zespole
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • pakiet medyczny Luxmed
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na email rekrutacja@egmont.pl

Prosimy o dołączenie informacji o możliwym terminie podjęcia współpracy.