Koordynator ds. sprzedaży i marketingu

Dla naszego Partnera, prężnie rozwijającego się wydawnictwa dla dzieci, promującego czytelnictwo w Polsce poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i realizacja planu sprzedaży w kanale tradycyjnym i on-line dla projektów wydawniczych
    Współpraca z firmami zewnętrznymi (graficy, drukarnie, firmy reklamowe) oraz planowanie i kontrola produkcji
  • Planowanie działań wspierających sprzedaż oferty regularnej oraz tworzenie kampanii promocyjnych dla nowych tytułów wydawniczych
  • Tworzenie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami mediów i partnerami biznesowymi
  • Organizacja wydarzeń, w tym konferencji prasowych, odczytów i targów
  • Pisanie i redagowanie treści przeznaczonych do publikacji w kanałach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Kontrolowanie i raportowanie efektywności prowadzonych kampanii sprzedażowo-marketingowych
  • Przygotowywanie i opracowywanie niezbędnych dokumentów, raportów i analiz

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w sprzedaży on-line i/lub w prowadzeniu kampanii PR
  • praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu i PR (w tym umiejętności prowadzenia kampanii Facebook Ads i Google Ads bądź ich nadzorowania)
  • umiejętności tworzeniu kontentu tekstowego, wizualnego jak i nadzorowania jego kreacji
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i przekładania na konkretne rozwiązania
  • samodzielność w działaniu i umiejętność pracy pod presją czasu
  • wymagana biegła znajomość j. angielskiego w komunikacji i piśmie
  • pasja czytania i literackie zacięcie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia
  • Pracę przy projekcie otwierającym nowe ścieżki rozwoju zawodowego
  • Współpracę ze znanymi przedstawicielami świata kultury

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@concilium-bs.com z dopiskiem EM/J2

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Concilium Business Solutions Poland zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.