Specjalista ds. Promocji w Dziale Książek

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Share on Google+0

Burda Książki to jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym. W naszej ofercie znajdziesz: poradniki, książki podróżnicze i dziecięce, powieści, biografie oraz kalendarze.

Nasi najpopularniejsi autorzy: Nela Mała Reporterka, Małgorzata Kalicińska, Anna Lewandowska, Kinga Paruzel, Kinga Rusin, Yvette Żółtowska-Darska, Jakub Porada czy Magdalena Różczka,  skupiają uwagę mediów i czytelników, przyciągając tłumy na spotkania autorskie.

W 2018 roku nasze wydawnictwo otrzymało prestiżową nagrodę BESTSELLER EMPIKU 2017 za najlepszą sprzedaż książki dziecięcej Nela i skarby Karaibów.

www.burdaksiazki.pl

Specjalista ds. Promocji w Dziale książek

Zadania:

  • opracowanie i realizacja strategii promocji książek oraz wizerunku autorów
  • opracowanie  planu promocji książek we współpracy z redakcjami w grupie Burda oraz z partnerami zewnętrznymi
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z partnerami zewnętrznymi, tj. dziennikarzami, blogerami i influencerami
  • tworzenie nieszablonowych narzędzi promocji
  • koordynowanie pracy zewnętrznych agencji promocyjnych
  • współtworzenie i realizacja budżetów promocyjnych
  • udział w targach i konferencjach
  • kontakt z mediami

Nasze oczekiwania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale promocji w wydawnictwie książkowym lub w  branży mediów
  • ogólna wiedza o mediach i rynku książki
  • umiejętność tworzenia angażujących tekstów marketingowych i obsługi social media
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
  • wysoka kultura osobista
  • postawa zgodna z naszymi wartościami: zaangażowanie, współpraca, usprawnianie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju
  • przyjazne miejsce pracy
  • nowoczesne biuro

Jeśli jesteś zainteresowany/a koniecznie aplikuj pod linkiem rekrutacyjnym: