Specjalista ds. Promocji w Dziale Książek – zastępstwo

Specjalista ds. Promocji w Dziale książek

Zadania:

  • opracowanie i realizacja strategii promocji książek oraz wizerunku autorów
  • opracowanie  planu promocji książek we współpracy z redakcjami w grupie Burda oraz z partnerami zewnętrznymi
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z partnerami zewnętrznymi, tj. dziennikarzami, blogerami i influencerami
  • tworzenie nieszablonowych narzędzi promocji
  • koordynowanie pracy zewnętrznych agencji promocyjnych
  •  współtworzenie i realizacja budżetów promocyjnych
  • udział w targach i konferencjach

Nasze oczekiwania:

  •  minimum dwuletnie doświadczenie w dziale promocji w wydawnictwie książkowym, agencji PR lub w firmie z branży mediów
  • ogólna wiedza o kulturze i zainteresowania skupione wokół książek
  • umiejętność tworzenia angażujących tekstów marketingowych i obsługi social media
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
  • wysoka kultura osobista
  • postawa zgodna z naszymi wartościami: zaangażowanie, współpraca, usprawnianie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo na okres około 1,5 roku
  • możliwość rozwoju
  • przyjazne miejsce pracy
  • nowoczesne biuro