Specjalista ds. Promocji w Dziale Książek

Burda Książki to jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym. W naszej ofercie znajdziesz mroczne thrillery psychologiczne, literaturą obyczajową, podróżniczą i poradniki najbardziej znanych gwiazd mediów tradycyjnych i blogosfery.

Nasi autorzy  skupiają uwagę mediów i czytelników, przyciągając tłumy na spotkania autorskie.

W 2019 roku nasze wydawnictwo już czwarty rok z rzędu otrzymało prestiżową nagrodę BESTSELLER EMPIKU 2018 za najlepszą sprzedaż książki dziecięcej Nela na wyspie rajskich ptaków.

www.burdaksiazki.pl

Specjalista ds. promocji w dziale książek
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • opracowanie i realizacja strategii promocji książek oraz wizerunku autorów
  • opracowanie planu promocji książek we współpracy z redakcjami w grupie Burda oraz z partnerami zewnętrznymi
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z partnerami zewnętrznymi, tj. dziennikarzami, blogerami i influencerami
  • tworzenie nieszablonowych narzędzi promocji
  • koordynowanie pracy zewnętrznych agencji promocyjnych
  • współtworzenie i realizacja budżetów promocyjnych
    udział w targach i konferencjach

Nasze oczekiwania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale promocji w wydawnictwie książkowym, agencji PR lub w firmie z branży mediów
  • ogólna wiedza o kulturze i zainteresowania skupione wokół książek
  • umiejętność tworzenia angażujących tekstów marketingowych i obsługi social media
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
  • wysoka kultura osobista
  • postawa zgodna z naszymi wartościami: zaangażowanie, współpraca, usprawnianie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • możliwość rozwoju
  • przyjazne miejsce pracy
  • nowoczesne biuro