specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Wydawnictwo Borgis poszukuje kandydata na stanowisko specjalista ds. sprzedaży i marketingu.

Jesteśmy wydawnictwem o wieloletniej tradycji, działającym nieprzerwanie od 1990 roku. Od lat współpracujemy z wieloma znanymi postaciami świata kultury i medycyny, jak również licznymi szanowanymi organizacjami czy instytucjami. Wciąż wyznaczamy sobie kolejne ambitne cele, odkrywamy nowych, zdolnych autorów, konsekwentnie poszerzamy obszary naszego działania. Stawiamy na doświadczenie i nowoczesność. Wydawnictwo Borgis to wielopokoleniowy, wysoko wykwalifikowany zespół ludzi, których łączy pasja do pracy przy książkach. Nasza działalność dzieli się na dwa działy:

  • literacko-oświatowy (powieści, opowiadania, bajki, poezja, wspomnienia, reportaże, książki naukowe)
    oraz
  • medyczny (publikacje specjalistyczne, w tym czasopisma i monografie).

Zadania:

  • rozwijanie sieci dystrybucji wydawnictwa
  • pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży
  • prowadzenie księgarni internetowej
  • prowadzenie mediów społecznościowych i tworzenie kampanii promocyjnych
  • research stron internetowych i bieżące wprowadzanie zmian na stronach
  • współpraca z Redakcją, Działem Marketingu i Działem Finansów

Oczekiwania:

  • zainteresowanie literaturą i orientacja na rynku książki
  • komunikatywność
  • asertywność
  • konsekwentne dążenie do celu
  • samodzielność połączona z umiejętnością działania w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub marketingu
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • pracę przy różnorodnych projektach wydawniczych
  • możliwość kontaktu ze światem książki – autorami, recenzentami, dziennikarzami
  • ciągły rozwój zawodowy i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • miłą atmosferę w pracy i wzajemną pomoc