Specjalista Dział Handlowy

Przedsiębiorstwo Dom Książki to dynamicznie rozwijająca się sieć księgarń operujących pod nazwą Bookbook na terenie całej Polski. Zbliżamy się do 100 księgarń i dla wzmocnienia dalszego rozwoju rozpoczynamy rekrutację na stanowisko
Miejsce pracy: Warszawa lub Białystok

W zakres zadań działu handlowego wchodzą:
 zarządzanie procesami zamówień, zaopatrzenia księgarń,   nadzorowania rotacji, wywoływania i nadzorowania zwrotów
 śledzenie nowości na rynku wydawniczym i kreowanie listy    ofertowej
 bieżący nadzór i aktualizacja listy dostępnych tytułów
 współpraca z dostawcami w tym ustalanie warunków i rozliczanie zobowiązań handlowych
 udział w tworzeniu i realizacji polityki handlowej
Oczekujemy:
 wykształcenia wyższego
 minimum dwóch lat doświadczenia na porównywalnym stanowisku
 umiejętności współdziałania z członkami zespołu i innym działami przedsiębiorstwa
 inicjatywy i samodzielności w działaniu, nastawienia na generowanie rozwiązań
 znajomości systemów informatycznych klasy ERP
Oferujemy:
 zatrudnienie na umowę o pracę
 wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
 możliwość rozwoju zawodowego
 stabilne zatrudnienie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv wraz z listem motywacyjnym na adres kadry@bookbook.pl z dopiskiem: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami