Poszukujemy redaktora inicjująco-prowadzącego

Wydawnictwo książkowe o ugruntowanej pozycji, istniejące na rynku od 25 lat, zatrudni redaktora inicjująco-prowadzącego do stałej pracy w siedzibie wydawnictwa.

Zakres obowiązków:

– Zgłaszanie pomysłów służących rozwojowi oferty wydawnictwa

– Współtworzenie lub samodzielne opracowywanie koncepcji nowych publikacji

– Ustalanie i przestrzeganie harmonogramu dotyczącego pracy nad przydzielonymi książkami

– Koordynacja pracy osób współtworzących daną książkę (autor lub tłumacz, redaktor językowy, korektor, składacz, grafik, drukarz)

– Dbałość o terminowość ww. osób i wysoki poziom merytoryczny, językowy i wizualny publikacji

– Profesjonalne wykonywanie drobnych korekt, redakcji i opisów

– Negocjacje cenowe, przygotowywanie umów, rozliczenia

– Udział w targach książki.

Wymagania:

– filologia polska, mile widziana specjalizacja edytorsko-wydawnicza lub późniejsze szkolenie

– co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

– znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

– umiejętność wykonywania korekty i redakcji językowej

– zapał do pracy, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Benefity:

– możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

– ciekawe zadania, miła atmosfera

– atrakcyjne warunki pracy, do uzgodnienia.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres rekrutacja@artiwydawnictwo.pl. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska, imię i nazwisko. Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przeznaczonych dla PWH ARTI Artur Rogala, Mariusz Rogala sp.j. z siedzibą w Macierzyszu przy ul. Sochaczewskiej 31, podanych przeze mnie dobrowolnie na potrzeby przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz kolejnych rekrutacji prowadzonych przez PWH ARTI Artur Rogala, Mariusz Rogala sp.j. Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy jest dobrowolne i dla mnie korzystne.”

Administrator danych osobowych:

PWH ARTI Artur Rogala, Mariusz Rogala sp.j. z siedzibą w Macierzyszu przy ul. Sochaczewskiej 31 jest administratorem Pani/Pana danych osobowych i będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe podane w dokumentach aplikacyjnych dla celów przeprowadzania obecnej oraz przyszłych rekrutacji.