Wydawnictwo poszukuje pracownika na stanowisko redaktora.

Przedsiębiorstwo Wydawniczo-Handlowe”Arti” poszukuje pracownika na stanowisko redaktora.

Miejsce pracy: Macierzysz

Opis stanowiska:

– samodzielne prowadzenie projektów wydawniczych
– korekta językowa materiałów wydawniczych
– współpraca z autorami, grafikami, korektorami i innymi współpracownikami
– redakcja merytoryczna tekstów do publikacji
– tworzenie opisów na okładki
– kontakt z potencjalnymi autorami i wstępna ocena nadesłanych fragmentów książek,
– współpraca z działem sprzedaży i marketingu

Wymagania:

– wykształcenie wyższe – filologia polska, dziennikarstwo
– doświadczenie w pracy w wydawnictwie wydającym książki jako redaktor
– umiejętność samodzielnego pisania tekstów
– dobre umiejętności interpersonalne, kreatywność, samodzielność w działaniu, systematyczność, dokładność, dobra organizacja czasu i pracy
– dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
– możliwość wykorzystania swojego doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów
– możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV opatrzonego klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Wydawniczo Handlowe”Arti” z siedzibą w Macierzysz, ul. Sochaczewskiej 31 moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanym przeze mnie CV. Zostałem/am ponformowany/a, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”  na adres: izabela.kurek@artiwydawnictwo.pl