Koordynator produkcji wydawniczej

Firma Amistad sp. zo.o. realizująca projekty internetowo-mobilne oraz wydawnicze w turystyce i promocji regionalnej poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy:Kraków

Opis stanowiska

zarządzanie produkcją wydawniczą firmy, w tym: koordynacja prac związanyc z tworzeniem contentu do projektów internetowo-mobilnych oraz wydawnictw drukowanych, zarządzenie grupą podwykonawców, koordynacja prac drukarskich, stały kontakt z klientem (głównie samorzady, NGOsy), wyceny produkcji wydawniczych, zarządzanie budżetami projektów wydawniczych, współpraca z innymi działami firmy etc.
Mile widziane:

doświadczenie na podobnym stanowisku (project manager, koordynator)
doświadczenie redakcyjne, korektorskie, graficzne
samodzielność, kreatywność, operatywność oraz determinacja do realizacji celów
dobra organizacji pracy, realizacja zadań zgodnie z harmonogramem
wiedza z zakresu procesów drukarskich
doświadczenie w zarządzaniu treścią poprzez system CMS.
wiedza nt aplikacji mobilnych, w tym geolokalizacyjnych.
wiedza geograficzna i turystyczna
znajomość języka angielskiego
Cechy

posiadający dobry kontakt z ludźmi, umiejący budować dobre relacje,
umiejący kontrolować emocje, rozwiązywać problemy w sposób spokojny, stonowany.
skrupulatny, precyzyjny, cechujący się dobrą organizacją własnych działań z nastawieniem na priorytety i przestrzeganie terminów,
elastyczny, szukający nowych rozwiązań w sytuacji zmiany.
Dodatkowo

ceni sobie i rozumie system „nagroda za efekt”: czyli motywuje go system premiowy powiązany z osiągnięciem celów, zrealizowaniem zadań.
Firma oferuje

przejrzysty system wynagradzania (podstawa + system premiowy powiązany z efektami)
stałe zatrudnienie
odpowiedzialne stanowisko
rozwój ciekawych innowacyjnych projektów
możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań
pracę w młodym, sympatycznym zespole
do dyspozycji laptop, telefon służbowy.
Miejsce pracy: siedziba firmy: Plac na Groblach 8/2, Kraków.

Termin rozpoczęcia: od lipca 2018: półroczny okres wdrożeniowy (funkcja asystencka), od stycznia pełen etat.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na email biuro@amistad.pl
W tytule e-mailu prosimy podać: „Koordynator Produkcji Wydawniczej”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”