Przedstawiciel Handlowy

Jesteśmy krakowską Firmą Wydawniczą istniejąca od ponad dwudziestu lat. Wydawnictwo Aksjomat wydaje książki i czasopisma edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Lata działalności przyniosły nam uznanie na krajowym rynku książki dziecięcej i zjednały sympatię najmłodszych czytelników. Publikujemy książki i czasopisma przyjazne dla dzieci. Dzięki nim poznawanie świata staje się jeszcze większą przyjemnością, a nauka świetną i kształcącą zabawą. Nasze książki i czasopisma są dostępne w dystrybucji na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska (obowiązki) :

– reprezentowanie Wydawnictwa na powierzonym terenie (woj. zachodniopomorskie, pomorskie  i kujawsko-pomorskie),
– bieżąca współpraca z obecnymi Klientami Wydawnictwa i pozyskiwanie nowych,
– współpraca z działem handlowym Wydawnictwa,
– realizacja zadań sprzedażowych i dystrybucyjnych.

Oczekujemy:

– doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego min. 3 lata (warunek konieczny) , mile widziane branże : wydawnicza, zabawkowa, art. dziecięce. itp.,
– umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
– zdolności budowania długofalowych relacji handlowych,
– znajomości MS Office i posiadania komputera,
– kultury osobistej i sympatycznego usposobienia, dobrej organizacji własnej pracy
– posiadania lub gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej,
– prawa jazy kat. B i gotowości do częstych podróży służbowych,

Oferujemy :

– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników, oraz system premiowy,
– ciekawą i obszerna ofertę wydawniczą,
– pracę dla stabilnej, rozwijającej się firmy o wieloletniej tradycji,
– odpowiednie narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy),
– współpracę z młodym i dynamicznym zespołem,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ( CV + list motywacyjny) na adres :

biuro@aksjomat.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wydawnictwo Aksjomat z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.