I kto tu rządzi? Polityka dla początkujących

„Idealna książka na nasze czasy. Młodzi ludzieją pokochają, a ich rodzice też sporo się z niej nauczą!” Matthew Syed, autor Metody czarnej skrzynki i Wymiatasz!

Czy książka o polityce musi być nudna?

No cóż…

Żartowaliśmy. Nie musi! Gwarantujemy, że Rich Knight nie pozwoli Ci się nudzić nawet przez sekundę!

Bo jak tu się nudzić, skoro od dziś jesteś… przywódcą swojego kraju! Masz mnóstwo decyzji do podjęcia, a czas nagli.

Dobra wiadomość jest taka, że w twoje ręce trafiła właśnie zabawna, naszpikowana informacjami książka, z której dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o rządzeniu.

Pokaże ci również, jak wykształcić w sobie wiele przywódczych – a właściwie po prostu życiowych – umiejętności, takich jak pewność siebie, nastawienie na współpracę czy empatia.

Dostaniesz wskazówki, jak odkryć swoją tożsamość i wypracować własne poglądy. I kto tu rządzi odpowiada na wszystkie pytania, które dręczą początkujących przywódców takich jak ty! Za chwilę będziesz rządzić krajem jak prawdziwy zawodowiec!

Drodzy Rodzice,

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, czy książka I kto tu rządzi jest odpowiednia dla Waszego dziecka – uwierzcie nam na słowo, że pora porzucić wątpliwości.
Rich Knight prowadzi młodych czytelników przez meandry różnych systemów politycznych, światopoglądów i definicji. W przystępny, a jednocześnie przezabawny sposób tłumaczy zawiłości świata polityki, zachęcając czytelników do wspólnej zabawy. I kto tu rządzi to książka, dzięki której Wasze dziecko dowie się mnóstwa ciekawych informacji i nauczy sporo o współczesnym świecie.

Zamów książkę w najlepszej cenie już teraz!

https://bit.ly/i-kto-tu-rzadzi

Uwaga! Rodzicu, musisz liczyć się z tym, że po lekturze tej książki Twoje dziecko wejdzie na drogę politycznej kariery. I wiesz co? To świetna wiadomość!

I kto tu rządzi w uroczy, dowcipny i bardzo inteligentny sposób pomaga dzieciom zrozumieć, na czym polega sprawowanie rządów, zachęcając je do wcielenia się w rolę przywódcy. Mam nadzieję, że dzięki tej pozycji przybędzie nam fantastycznych liderów w następnym pokoleniu!” Miranda Hart, aktorka, komiczka, pisarka

 

Tagi: Insignis