Kadencja w przestworzach – wyłączny dystrybutor PLATON

Przegląd

Książka jest reporterskim zapisem podróży prezydenta Andrzeja Dudy w okresie poprzedzającym rosyjską inwazję, jak i w czasie wojny na Ukrainie widzianych oczami dziennikarki – z pokładu prezydenckiego samolotu, z zakamarków rezydencji najważniejszych światowych przywódców, a także z centrów polityki międzynarodowej, do których dostęp mają tylko nieliczni. To opowieść o ludziach – także tych, bez których nie odbyłaby się żadna zagraniczna podróż prezydenta.

To także opowieść o kulisach pracy dziennikarskiej delegacji – kilkorga osób, które mają ten zaszczyt, by podczas każdej podróży niemal krok w krok towarzyszyć prezydentowi.
Także w przestworzach.

Premiera książki 18 kwietnia 2023 r.

Wyłącznym dystrybutorem tego tytułu jest hurtownia PLATON.


Kadencja w przestworzach.
Kulisy prezydenckich podróży

„Wszystko utrzymywane było w ścisłej tajemnicy. Wiedzieli tylko najbliżsi współpracownicy Andrzeja Dudy. Kilka osób, które miały ruszyć z nim w jedną z najważniejszych podróży od początku prezydentury. Tym razem misja była naprawdę wyjątkowa, bo prezydent zdecydował, że pojedzie do jeszcze do niedawna, oblężonego przez Rosjan Kijowa”

NIEZNANE FAKTY i kulisy prezydentury Andrzeja Dudy ujawnia dziennikarka Żaklina Skowrońska, uczestniczka ponad 60 zagranicznych wizyt prezydenta RP.
Cena detaliczna 55,00 zł
ISBN: 978-83-8144-914-4

Zamów tutaj

Kategorie: Literatura
Tagi: Jedność