Zdam maturę! Język hiszpański. Egzamin pisemny poziom podstawowy. Matura 2023

Przegląd

Zbiór zadań przygotowujących do egzaminów maturalnych z języka hiszpańskiego w formule obowiązującej od 2023 roku. W komplecie z e-bookiem, nagraniami online i przykładowymi arkuszami maturalnymi udostępnianymi za pomocą kodów QR.

Materiały i ćwiczenia zamieszczone w zbiorze są dostosowane do wymagań egzaminu maturalnego obowiązujących od 2023 roku. Uwzględniają wszystkie zmiany w formule egzaminu pisemnego na poziomie podstawowym – nowe typy zadań i oceniane umiejętności językowe. Zawartość zbioru odpowiada strukturze arkusza egzaminacyjnego, który składa się z czterech części: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych, znajomość środków językowych oraz wypowiedź pisemna.

Zbiór zadań „Zdam maturę!” daje nauczycielom możliwość indywidualizacji pracy z uczniami przystępującymi do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego, niezależnie od realizowanego w klasie programu nauczania. Jest też świetną propozycją dla uczniów samodzielnie przygotowujących się do matury.

Dostępny w komplecie z publikacją papierową e-book z funkcjami interaktywnymi (aktywowany za pomocą kodu QR) umożliwia łatwy dostęp do materiałów na urządzeniach mobilnych, wygodną nawigację, odtwarzanie nagrań, wprowadzanie i zapisywanie notatek oraz wykonywanie wydruków.

Informacje szczegółowe:
Autorki: Lucyna Bełza-Gałązka, Natasza Posadzy
ISBN: 978-83-67029-39-1
Liczba stron: 114
Format: 255 x 190 mm
Oprawa: miękka

Zbiór zadań „Zdam maturę” do nabycia na stronie:
https://nowela.pl/zdam-mature-2023-jezyk-hiszpanski-egzamin-pisemny-poziom-podstawowy-matura-2023

Uzupełnieniem zbioru zadań, zwłaszcza przed maturą z języka hiszpańskiego na poziomie rozszerzonym, może być repetytorium leksykalno-gramatyczne „Repetir por placer”:
https://nowela.pl/repetir-por-placer-cwiczenia-i-gry-leksykalne-z-jezyka-hiszpanskiego-od-a2

Kategorie: Edukacja
Tagi: Nowela