“Numerologia wróżebna” – książka Macieja Skrzątka

Przegląd

Maciej Skrzątek
WRÓŻBITA MACIEJ

„Numerologia wróżebna”

 

Wydawnictwo Buchmann
nowe wydanie

PREMIERA 28 WRZEŚNIA

Myślisz, że w numerologii ważna jest tylko liczba wynikająca z daty urodzenia? Maciej Skrzątek pokaże ci, jak szeroka jest ta dziedzina, pomoże określić twój portret numerologiczny i wyjaśni symbolikę liczb.

Czy wiesz, że Dwójka jest naiwna i ślepo wierzy w dobroć innych, Piątka stworzy udany związek z obcokrajowcem, a Dziewiątka jest wrażliwa na krzywdę innych – ludzi i zwierząt?To, że przychodzimy na świat z konkretną datą urodzenia, wcale nie jest przypadkiem.

Dowiedz się, jaką liczbą jesteś i co liczby w twojej dacie urodzenia
mówią o tobie i o twoim losie. Zacznij rządzić swoim życiem.

ZE WSTĘPU DO KSIĄŻKI:

Na jakiej podstawie cyfry malują nasze życie? Kto trzyma pędzel: my czy los?
Czy jest to podyktowane przeznaczeniem? Takie pytania zadawałem sobie wielokrotnie, gdy poznawałem i zgłębiałem numerologię.

Numerologia jest wiedzą pozwalającą na poznanie siebie i własnej drogi – jaka powinna być, by uczynić z nas ludzi szczęśliwych i spełnionych. Wiem, że numerologia nie tylko doradza, ale też przepowiada. Jestem wróżbitą, a więc ta jej strona najbardziej mi odpowiada.

W ciągu prawie dwudziestu lat mojej pracy przeanalizowałem kilkaset tysięcy dat urodzenia i to, co w nich widać. Wiem już teraz bez wątpienia, że data urodzenia opowiada o tym, co było, i zapowiada to, co ma nastąpić. Ta książka nauczy cię, jak rozpoznawać to, co przyniesie przyszłość. Pozwoli zrozumieć przeszłość. Bo każde wydarzenie w naszym życiu znajduje uzasadnienie w portrecie numerologicznym.

Numerologia jest prawdziwa – jak prawdziwe jest życie. Trzymasz w ręku Numerologię wróżebną, czyli kompendium wiedzy o liczbach. Ta książka jest zbiorem moich własnych przemyśleń i zebranych doświadczeń. W wielu kwestiach jest także nowatorskim spojrzeniem na numerologię, zawiera bowiem wiadomości nieuwzględniane w innych publikacjach.

Moim zamiarem jest, byś pokochał numerologię, jak kiedyś zrobiłem to ja. Byś wiedział, jak jest fascynująca. Jak bardzo ciekawa. Marzę, byś za kilka lub kilkadziesiąt lat, drogi czytelniku, wspomniał mnie i oznajmił: pokochałem numerologię.

Maciej Skrzątek
– wróżbita, numerolog i tarocista. Uznawany za najlepszego tarocistę
w Polsce. Prowadzi audycje „Horoskop Wróżbity Macieja” i „Melomagia z Wróżbitą Maciejem” w Meloradiu oraz program telewizyjny „Noc Magii” w stacjach TVN i TVN 7. Jego pierwszą książką było Życie zapisane w kartach, do której dołączona była jego autorska talia tarota.

 

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Buchmann