„Sekrety Marianny” – nowa powieść Agnieszki Olejnik!

Przegląd

Książka jest już dostępna w sprzedaży: https://bit.ly/SekretyMarianny

 

Agnieszka Olejnik – pisarka, nauczycielka, szczęśliwa żona, mama trzech synów, pełna miłości do natury ogrodniczka. Niespokojna dusza zakochana w podróżach dalekich i bliskich, a szczególnie w górskich wędrówkach. Autorka ponad 20 książek, wśród których są powieści obyczajowe, kryminały i komedie romantyczne. Pisze także dla dzieci i młodzieży.

Dla panny tak urodziwej jak Marianna Johnson, a przy tym oczytanej i bystrej, znalezienie męża nie powinno stanowić problemu. Niestety dziewczyna nie ma posagu, więc nie może przebierać w kandydatach jak w ulęgałkach. Sądzi, że James Hint, emerytowany wojskowy, będzie dobrym wyborem. Nie ma pojęcia, że popełnia tragiczny błąd… Małżeństwo okazuje się pasmem rozczarowań, a los dość szybko czyni z Marianny wdowę bez pieniędzy i dachu nad głową. Nieoczekiwaną pomoc oferuje jej Swen, młody prawnik, który jednak nie robi tego bezinteresownie. Proponuje Mariannie układ finansowy… Tylko czy na pewno chodzi wyłącznie o pieniądze?

Sekrety Marianny to romans historyczny z kroplą erotyki. Powieść przenosi nas do XIX-wiecznego Londynu i na zielone łąki Saksonii, do świata angielskich dworków, pięknych sukien i konwenansów. Z pewnością spodoba się wielbicielkom “Dumy i uprzedzenia” czy “Dziwnych losów Jane Eyre”.

 

 

Kategorie: Literatura