Jesienią podążaj tropem Nocnych Łowców i wybierz się do Szanghaju!

Na jesień zawsze warto się zaczytać! W szczególności, gdy książki przenoszą nas do innego, fantastycznego świata, w którym zapominamy o codzienności. Okazję na taką wyprawę oferuje wydawnictwo We need YA, bo już 28.10 na ukaże się najnowsza książka Cassandry Clare i Wesley’a Chu. Nocni Łowcy i Szanghaj wzywają!

„Zaginiona Księga Bieli” to dalsze losy Magnusa Bane’a, Najwyższego Czarownika Brooklynu, i Aleca Lightwooda, Nocnego Łowcy, dla których śmiertelnie niebezpieczna wyprawa będzie doskonałą okazją do kolejnej niezwykle romantycznej podróży.

Magnusowi Bane’owi i Alecowi Lightwoodowi wszystko układa się świetnie: nareszcie mieszkają razem we wspaniałym domu, a ich syn, mały czarnoksiężnik o imieniu Max, właśnie uczy się chodzić. Na ulicach Nowego Jorku panuje cisza i spokój – przynajmniej jak na nowojorskie standardy – ale to tylko pozory. Pewnej nocy dwóch starych znajomych Magnusa włamuje się do niego i kradnie potężną Księgę Bieli. Magnus i Alec muszą podążać za złodziejami aż do Szanghaju i zwołać wiernych sojuszników, a przecież ktoś powinien zaopiekować się ich dzieckiem. Sprawy nie ułatwia im także dziwna, świecąca rana na ciele Magnusa.

Czarnoksiężnik i Nocny Łowca dowiadują się, że czeka na nich znacznie poważniejsze zagrożenie, niż spodziewali się na początku. Magia Magnusa staje się niestabilna, a jeśli nie powstrzymają demonów przed zniszczeniem miasta, być może będą musieli podążać za nimi aż do wielkiego źródła zła – do królestwa umarłych. Czy uda im się uratować świat przed zagładą?

Książka dostępna TUTAJ

Kategorie: Literatura
Tagi: We need YA