Bestsellery kwietnia w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Kryminał, thriller, powieść romansowo-erotyczna, powieść historyczna – w kwietniu klienci księgarni TaniaKsiazka.pl najczęściej wybierali książki z tych nurtów literackich. W zestawieniu bestsellerów miesiąca po raz kolejny znalazły się wszystkie części serii “365 dni” Blanki Lipińskiej. Jakie jeszcze książki trafiły na listę najczęstszych wyborów?

“365 dni”, “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni” Blanki Lipińskiej to nie jedyne erotyki, jakie znalazły w zestawieniu bestsellerów kwietnia TaniaKsiazka.pl. Wśród najczęstszych wyborów klientów jest też nowa powieść erotyczna Whitney G. – “Niegrzeczny szef”.

Sporą grupę w zestawieniu kwietniowych bestsellerów stanową kryminały i thrillery. Na liście nie mogło zabraknąć najnowszej książki Remigiusza Mroza – “Ekstradycja” to już 11. część jego serii z Joanną Chyłką. Wśród najczęstszych książkowych wyborów miesiąca ponownie znalazły się “Dylemat”, nowy thriller B.A. Paris oraz “Stażystka” Alicji Sinickiej.

Dużym zainteresowaniem czytelników wciąż cieszy się beletrystyka historyczna, zwłaszcza powieści inspirowane prawdziwymi wydarzeniami z czasów II wojny światowej. Klienci TaniaKsiazka.pl często wybierali “Położną z Auschwitz” Magdy Knedler (to już kolejny miesiąc jej obecności na liście bestsellerów) i “Światło ukryte w mroku” Sharon Cameron.

Mimo tego, że od premiery serialu “Wiedźmin” minęło już wiele miesięcy, to zainteresowanie wiedźmińską serią Andrzeja Sapkowskiego wciąż jest duże. Tym samym do zestawienia bestsellerów kwietnia trafiło “Ostatnie życzenie” – pierwsza część wiedźmińskiego cyklu.

Bestsellery kwietnia 2020 w TaniaKsiazka.pl – lista

“Kolejne 365 dni” Blanka Lipińska
“Położna z Auschwitz” Magda Knedler
“Ten dzień” Blanka Lipińska
“365 dni” Blanka Lipińska
“Ekstradycja” Remigiusz Mróz
“Niegrzeczny szef” Whitney G.
“Światło ukryte w mroku” Sharon Cameron
“Dylemat” B.A. Paris
“Wiedźmin. Ostatnie życzenie” Andrzej Sapkowski
“Stażystka” Alicja Sinicka

Kategorie: Bestsellery