Bestsellery listopada 2019 w TaniaKsiazka.pl

Bestsellery listopada 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Olga Tokarczuk odebrała Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury. Od momentu, w którym ogłoszono, że polska autorka została laureatką najważniejszego wyróżnienia dla pisarza na świecie, jej książki nie schodzą z list bestsellerów.

W zestawieniu najpopularniejszych książek listopada w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl znalazły się cztery powieści noblistki: “Bieguni”, “Księgi Jakubowe”, “Prawiek i inne czasy” oraz “Prowadź swój pług przez kości umarłych”.

Wśród dziesięciu bestsellerów listopada liczną grupę stanowiły książki dla dzieci. Dwie z nich to wspomagające naukę mówienia książeczki Marty Galewskiej-Kustry z serii o sympatycznym Puciu: “Pucio uczy się mówić” oraz “Pucio mówi pierwsze słowa”. Obok nich jednymi z częściej wybieranych propozycji dla najmłodszych czytelników były: “Mądre bajki” Agnieszki Antosiewicz oraz “Bajki na dobranoc” Małgorzaty Białek. To edukacyjne opowiastki w przystępnej cenie.

Nie zawiedli także fani Katarzyny Bondy. Jej ostatnia powieść, “Miłość leczy rany”, miała premierę pod koniec października i z miejsca stała się jedną z książek, po które klienci księgarni TaniaKsiazka.pl sięgali najchętniej.

W listopadowym zestawieniu bestsellerów nie zabrakło też najnowszej książki mistrzyni romansów, Vi Keeland. To już kolejny raz, kiedy “Kusząca pomyłka” była jedną z najchętniej wybieranych książek.

Bestsellery listopada 2019 – lista książek
“Mądre bajki” Agnieszka Antosiewicz
“Miłość leczy rany” Katarzyna Bonda
“Bieguni” Olga Tokarczuk
“Bajki na dobranoc’ Małgorzata Białek
“Księgi Jakubowe” Olga Tokarczuk
“Pucio uczy się mówić” Marta Galewska-Kustra
“Prawiek i inne czasy” Olga Tokarczuk
“Pucio mówi pierwsze słowa” Marta Galewska-Kustra
“Prowadź swój pług przez kości umarłych” Olga Tokarczuk
“Kusząca pomyłka” Vi Keeland

Kategorie: Bestsellery