Przez życie z Panem Jezusem

Przegląd

Jeśli zadajesz sobie pytanie, co zrobić, by uświetnić dzień Pierwszej Komunii Świętej – mamy propozycję dla Ciebie! Podaruj wyjątkowy prezent – książeczkę pt. „Z Panem Jezusem idziemy przez życie”.

 

Przed nami czas Pierwszych Komunii Świętych. Zdarza się, że w zabieganiu, skupiając sią na zewnętrznych przygotowaniach do tej uroczystości, gubimy jej sedno. A to przecież najważniejszy moment w życiu religijnym dziecka, kiedy po raz pierwszy w pełni uczestniczy ono w Eucharystii, przyjmując do swojego małego serca Pana Jezusa ukrytego w białej Hostii. Na istotę i znaczenie tego sakramentu zwróci nam uwagę urocza książeczka pt. „Z Panem Jezusem idziemy przez życie. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej” autorstwa tak lubianego przez dzieci bp. Antoniego Długosza, wydana przez Edycję Świętego Pawła.

Znajdziemy tu wiele cennych, przystępnie wyjaśnionych informacji na temat znaczenia sakramentu, a także przebieg nabożeństwa rodzinnego przed wyjściem do kościoła i po powrocie. Wszystko po to, by uczynić ten dzień przede wszystkim radosnym spotkaniem z Panem Jezusem.
Gwarantujemy, że lektura tej pozycji sprawi wiele radości zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Sama zaś książeczka będzie stanowić cenną pamiątkę na lata.
Atutem tego pięknie wydanego, a przy tym poręcznego albumu jest piękna szata graficzna, format, który bez problemu można zabrać na uroczystość, miejsce na podpis pod życzeniami oraz luźno dołączona koperta.

 

www.ehurtownia.edycja.com.pl