W Impulsie premiera o miłości

Przegląd

Wyczekiwana PREMIERA wydawnicza Oficyny Impuls już dostępna w sprzedaży!
Zapraszamy do najnowszej publikacji Katarzyny Loreckiej  
pt. Jak kochamy? o przywiązaniu w miłości. 

Dla pierwszych trzech osób zamawiających premierową książkę Pani Katarzyny w dniu 8 lutego 2019 fundujemy 50% rabatu na premierę plus drugą książkę GRATIS (1 egz.) poprzedniej publikacji Autorki pt. Miłość. Kocha… lubi… szanuje…?

Publikacja Katarzyny Loreckiej Jak kochamy? o przywiązaniu w miłości dotyczy jednego z ważnych aspektów związków romantycznych – stylów przywiązania. Stanowi ona kontynuację zagadnień podjętych w jej wcześniejszym książce Miłość. Kocha… lubi… szanuje…? (Impuls, 2016). Autorka kompetentnie omawia tworzenie się i dynamikę więzi między partnerami… […] fragment z recenzji dr hab. Andrzeja Łukasika, prof. UR

poleca Katarzyna Lorecka

 

Wśród licznych koncepcji dotyczących miłości coraz większą popularność zyskuje teoria przywiązania. To właśnie w obszarze przywiązania, które w największym stopniu wpływa na to, jak w danym związku wygląda miłość, często pojawiają się trudności. Wyzwania, jakie można wówczas napotkać, zależą od tego, na ile komfortowo ludzie czują się w fizycznej i emocjonalnej bliskości.

Teoria przywiązania nie tylko jest tym, co pomaga lepiej zrozumieć, czym jest dla nas miłość i jaką drogą najczęściej idziemy jej naprzeciw, lecz także wytycza kierunek możliwej zmiany. A kiedy już się wie, dokąd się zmierza i po co, łatwiej jest znosić trudy podróży.

Mam nadzieję, że książka ta pomoże Czytelnikom w odnalezieniu własnej, najlepszej drogi dotarcia do swojego celu.

     Katarzyna Lorecka

 

Publikacja dostępna w wersji papierowej i e-book (formaty epub i mobi)

Ktarzyna Lorecka o miłości

Ktarzyna Lorecka o miłości

 

Kategorie: Edukacja
Tagi: Impuls