PREMIERA CEDEWU: „Być jak mnich” – Jesse Itzler w klasztorze! Czy poradził sobie bez Internetu?

Przegląd

BYĆ JAK MNICH, zabiera czytelnika w podróż do odległego klasztoru położonego w północnej części stanu Nowy Jork, gdzie Jesse Itzler – człowiek, który nie potrafi usiedzieć w miejscu dłużej niż minutę – uczy się życia bez Internetu, egzystowania w sytuacjach niekomfortowych i doceniania chwili obecnej. Zabawna, pełna szybkiej akcji i praktycznych porad książka BYĆ JAK MNICH jest dla tych, którzy dążą do mniej stresującego i bardziej ekscytującego życia.

 

 

Jesse jest jak żywa wersja gościa z reklamy piwa Dos Equis, jednego z najbardziej interesujących ludzi na świecie. Dokonał w swoim życiu tak wielu różnych rzeczy, a teraz zrobił coś nowego. Zawsze starając się budować swój życiowy życiorys, w BYĆ JAK MNICH dodaje do niego kolejne doświadczenie, dzięki któremu rozwija się jako mąż, ojciec, przedsiębiorca i człowiek. Książka ta jest pełna mocnych lekcji życiowych dla każdego, kto jest ukierunkowany na cel i poszukuje swojego WIELKIEGO DLACZEGO?

– LEWIS HOWES, autor bestselleru i gospodarz programu

The School of Greatness

 

 

W czasie, kiedy stres i wypalenie osiągnęły rozmiary globalnej epidemii, Jesse Itzler przybywa z odsieczą, żeby przypomnieć nam, jak ważne jest bycie obecnym i ukierunkowanym na cel oraz bycie w zgodzie ze sobą w kwestiach tego, co jest dla nas najważniejsze. Z dozą mądrości i humoru, nie tylko zabiera czytelnika w podróż do wnętrza klasztoru, ale również do wnętrza samego siebie w poszukiwaniu życia, w którym panuje więcej spokoju, więcej obecności, więcej cierpliwości i więcej wdzięczności.

– ARIANNA HUFFINGTON

 

Polecamy również:

„Być jak SEAL – Mój niesamowity miesiąc z amerykańskim komandosem” Jesse Itzler, ISBN 978-83-8102-063-3

 

„Być jak mnich – Mój niesamowity pobyt w klasztorze. Czego się nauczyłem o szczęściu, wdzięczności i skupieniu dzięki wyłączeniu telefonu”

Tytuł oryginalny: Living with the Monks. What Turning off my Phone Taught me about Happiness, Gratitude, and Focus

Autor: Jesse Itzler

Rok wydania: 2018

Oprawa: Miękka

Format: 145×210

Stron: 280

ISBN: 978-83-8102-171-5

Cena: 49,00zł

Wydawnictwo CeDeWu

www.cedewu.pl

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/CeDeWupl/

 

 

Zapraszamy do księgarni stacjonarnej Wydawnictwa CeDeWu znajdującej się przy ulicy Żurawiej 47 w Warszawie!

 

 

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: CeDeWu