Zapowiedź wydawnictwa Studio EMKA: „Cztery tendencje. Poznaj profile osobowości, aby żyć i działać skuteczniej” autorstwa Gretchen Rubin

Przegląd

Autor: Gretchen Rubin

Tytuł: Cztery tendencje. Poznaj profile osobowości, aby żyć i działać skuteczniej

Premiera: 20.09.2018 r.

Ilość stron: 272

Oprawa: miękka, skrzydełka

Format: 135×210 mm

ISBN: 978-83-65068-80-4

Cena: 39.90 PLN

www.studioemka.com.pl

Ta książka zawiera przełomową analizę typów osobowości. Gretchen Rubin, podczas swoich wnikliwych badań nad naturą ludzką, mających odzwierciedlenie w jej pracach uświadomiła sobie, że zadając proste pytanie: „Jak reaguję na oczekiwania?”, zdobywamy prawdziwie rewelacyjną wiedzę o sobie, która może diametralnie zmienić Twoje postępowanie.

Autorka odkryła, że każdy z nas przynależy do jednej z czterech grup zwanych tendencjami: prymusów, sceptyków, obowiązkowych lub buntowników. Owe tendencje wpływają na każdy aspekt naszego zachowania, więc zrozumienie tego systemu pozwala nam podejmować trafniejsze decyzje, dotrzymywać terminów i działać skuteczniej, dzięki obniżonemu poziomowi stresu i wypalenia.

Prawie milion osób rozwiązało już internetowy test Rubin, a menedżerowie, lekarze, nauczyciele, współmałżonkowie i rodzice wykorzystują jej system, aby pomagać ludziom dokonywać istotnych zmian w ich życiu. Nie mniej ważne jest to, że ułatwia on zrozumienie samych siebie i pomaga żyć.

Dzięki cennym spostrzeżeniom, przekonującym wynikom badań i trafnym, zabarwionym humorem przykładom Cztery tendencje mogą pomóc wam stać się naprawdę szczęśliwszymi, zdrowszymi, wydajniej pracującymi i bardziej twórczymi ludźmi. O sukces jest znacznie łatwiej, gdy wiadomo, dlaczego, jak i kiedy nasze działania odnoszą skutek.

Studio EMKA
ul. Królowej Aldony 6/2a
03-928 Warszawa
tel./fax: 22 616-00-67, 628-08-38 w. 11


www.studioemka.com.pl
https://www.facebook.com/StudioEMKA

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Studio Emka