Jedność zdrowie i Jedność dla domu

Jedność zdrowie i Jedność dla domu

Przegląd

Jedność dla domu
 

Książka, która ułatwi Ci życie

Niezwykła książka, która powinna być w każdym domu! Zebrano w niej 91 prostych rozwiązań, które można bez problemu zastosować w każdej chwili.  Pomaga rozwijać spostrzegawczość i uczy stosować praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienne życie. Wspiera ciekawość świata, poszerza wiedzę i rozwija pasję wynalazcy.

więcej

 

Zupy, które leczą, dodają energii, pomagają schudnąć i chronią jelita. Poradnik zdrowie

Kolejny, znakomity tytuł w serii „Poradnik zdrowie” zawiera przepisy na pyszne dodatki do zup, które w naturalny sposób wzmacniają organizm. Książka przybliża smakowite dania, począwszy od oryginalnego przepisu na wywar na kościach poprzez wegański wywar grzybowy aż po wietnamską zupę pho.
więcej…

 

Naturalne terapie dla umysłu i psychiki. Zioła, esencje kwiatowe i olejki. Poradnik zdrowie

Kolejna propozycja serii „Poradnik zdrowie”.
Warto sięgnąć po tę książkę, aby:
– lepiej poradzić sobie z trudnymi etapami życia
– pobudzić i wzmocnić siły samoleczące psychikę
– wyostrzyć świadomość własnych potrzeb
– wspomagać terapię lekową, po uzgodnieniu z lekarzem
– odkryć i wykorzystać fascynujące działanie roślin leczniczych.
więcej…

 

Terapia pokarmowa.
58 leczniczych pokarmów niezbędnych dla naszego zdrowia

Zdrowy tryb życia i sposób odżywiania zalecał już Hipokrates. Książka zawiera opis 58 leczniczych produktów niezbędnych dla naszego zdrowia. Każdy z wymienionych produktów opatrzony jest obszerną notką, w której znaleźć można opis jej właściwości leczniczych oraz przepisy pozwalające na ich wykorzystanie.

więcej

Zdrowo bez słodzenia

To starannie opracowany poradnik żywieniowy dla osób zmagających się z wysokim poziomem cukru. Zawiera pomysły na zdrowe i pożywne dania w rozsądnych porcjach. Ta bestsellerowa książka kucharska pomoże każdemu dobrać kompletny plan posiłków na cały dzień. Zawiera opis przygotowania 70 kompletnych dań, 100 przepisów kulinarnych oraz ponad 100 pomysłów na drobne przekąski
więcej

 

Dieta kontra artretyzm. Innowacyjna metoda leczenia chorób stawów

Czy można uniknąć artretyzmu? Czy da się zmniejszyć szkody wyrządzane przez tę poważną chorobę zwyrodnieniową, która corocznie wyniszcza miliony ludzi? Odpowiedź brzmi: tak! Profesor Marco Lanzetta, lekarz, który jako pierwszy na świecie wykonał przeszczep dłoni, prosto i zrozumiale wyjaśnia zadziwiający sekret: to nie leki ani inwazyjne leczenie, lecz pokarm jest najcenniejszym sprzymierzeńcem w walce z artretyzmem.

więcej

 

Słodkości. Ciasta i desery. Szkoła gotowania krok po kroku

Kompletne kompendium, bogate w informacje i opatrzone ilustracjami, które zachęca do nauki przygotowywania bazowych produktów cukierniczych oraz wspaniałych domowych deserów. Można z niej łatwo nauczyć się wytwarzania słodkości od samych mistrzów. Smakowite przepisy zostały wykonane i opatrzone zdjęciami w profesjonalnej redakcyjnej kuchni. To świetna propozycja na prezent nie tylko dla domowego mistrza cukiernictwa.

więcej

 

365 stron życia. 2019

To już kolejna, szósta edycja, bestsellerowego kalendarza i poradnika! Tym razem na rok 2019! Kompendium wiedzy i użyteczna pomoc dla każdej pani domu i dla wszystkich członków rodziny. Przydatna w codziennych okolicznościach, poręczna i użyteczna.
W tegorocznej edycji przepisy pochodzą z tradycyjnej kuchni śląskiej!

więcej

 

Tagi: Jedność