Memory na 3 sposoby od Kapitana Nauki: idealne nie tylko na wakacje

Przegląd

Memory na 3 sposoby to seria klasycznych gier memory w wyjątkowej odsłonie. Skrywa nie jedną, ale trzy różne gry o różnym stopniu trudności dostosowane do potrzeb i predyspozycji dzieci w różnym wieku. Dzięki temu gra wciągnie całą rodzinę, a do tego nie tylko zapewnia miło spędzony czas w gronie najbliższych, lecz także wspiera rozwój umysłowy najmłodszych.

W najprostszy wariant, Pamięć, mogą grać już dwulatki. W tej wersji gry zadaniem graczy jest zapamiętanie położenia obrazków i odkrycie dwóch takich samych. Wariant dla czterolatków, Spostrzegawczość, komplikuje to zadanie: uczestnicy nie tylko muszą znaleźć pary, lecz także wskazać, czym różnią się pozornie takie same ilustracje. W najtrudniejszym wariancie, przewidzianym dla przedszkolaków, gracze ćwiczą Refleks, ponieważ po odsłonięciu pary obrazków zadaniem wszystkich jest jak najszybsze wskazanie różnic.

Dzięki dużemu formatowi (11 x 11 cm) karty bez problemu chwyta w rączki już dwulatek. Niezwykłe, klimatyczne ilustracje ukażą maluchom ulubione gry podwórkowe małych i dużych, zabiorą je w magiczny świat baśni, zapoznają z niezwykłymi, sympatycznymi zwierzętami albo zmuszą do refleksji nad codziennymi czynnościami.

W serii:

Memory na 3 sposoby Co robimy?

Memory na 3 sposoby Zwierzyniec

Memory na 3 sposoby Zabawy podwórkowe

Memory na 3 sposoby Świat baśni

Cena: 29,90 zł

Więcej informacji: Memory na 3 sposoby

 

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka

Kapitan jest także na Instagramie! @kapitan_nauka

Kategorie: Edukacja