Szanowna Czytelniczko, Szanowny Czytelniku Wirtualnego Wydawcy

Szanowna Czytelniczko, Szanowny Czytelniku Wirtualnego Wydawcy

Dziękujemy Ci za dotychczasowe zaufanie którym obdarzyłeś nasz serwis. W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych, chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych.

Prosimy abyś zapoznał się z naszymi nowymi Regulaminami oraz zasadami ochrony danych osobowych zamieszczonymi w Polityce prywatności.

Informacja Administratora Danych Osobowych

 1. Administratorem danych osobowych jest Book Marketing Research Sp. z o.o. Zawada 144, 32-445 Krzyszkowice KRS 0000128116, NIP 676-21-54-503, Regon 357162111 (dalej „Administrator” lub „My”).

 2. Twoje dane osobowe otrzymaliśmy od Ciebie podczas rejestracji konta, jak również w trakcie Twojej aktywności w naszym serwisie. Dane mogliśmy również pozyskać od Ciebie, poprzez Twoją wolę uczestniczenia w kampaniach marketingowych prowadzonych przez Administratora.

 3. Twoje dane (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres dostawy, zamówione towary) będą przetwarzane wyłącznie na cele wykonania umowy oraz obsługi posprzedażowej (reklamacje, ankiety jakościowe). Jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę, Twoje dane będą przetwarzane na cele marketingowe, w celu otrzymania newslettera, uczestniczenia w innych usługach oferowanych przez Administratora.

 4. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest: konieczność wykonania umowy lub podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy, Twoja zgoda, konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, konieczność wynikająca z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, takich jak udzielanie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

 5. W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę klikając w link dezaktywacyjny (zawarty w stopce każdego wysyłanego przez nas e-maila) po prostu pisząc wiadomość lub dzwoniąc do nas;

 6. Twoje dane są przez nas przekazywane firmom logistycznym, kurierskim i pośrednikom w płatnościach – w celu realizacji zamówienia.

 7. Twoje dane mogą być przekazane do państw trzecich (m.in. USA) w związku z działaniami podejmowanymi w serwisach społecznościowych oraz wykorzystaniem wtyczek i innych narzędzi pochodzących z tych serwisów (m.in. Facebook, Twitter, Google+), wykorzystaniem narzędzi analitycznych i statystycznych, np. Google Analytics, Gemius Traffic, Chartbeat;

 8. Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wykonania zawartych pomiędzy nami umów oraz do czasu przedawnienia roszczeń z tego wynikających. Jeśli chodzi o newsletter Twoje dane będziemy przetwarzać tak długo, jak długo nie wycofasz udzielonej nam zgody.

 9. Twoje dane osobowe mogą być również przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania). Profilowanie danych osobowych przez Administratora polega na przetwarzaniu tych danych (również w sposób zautomatyzowany), poprzez wykorzystywanie ich do oceny niektórych informacji o Tobie, w szczególności do analizy lub prognozy osobistych preferencji oraz zainteresowań.

 10. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub zmniejszenia zakresu, w którym przetwarzamy Twoje dane. Możesz też zawsze wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych na cele marketingowe;

 11. W każdej chwili możesz żądać przeniesienia swoich danych do innego administratora danych;

 12. Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych;

 13. Podanie Twoich danych do umowy jest konieczne w celu jej realizacji, a podanie adresu e-mail jest konieczne jeśli chcesz otrzymywać newsletter.

 

 

Kategorie: Unassigned