Koktajle spalające tłuszcz – Poradnik Zdrowie – nowość

Przegląd

Szeroko rozumiana „moda” na zdrowy styl życia oraz walka z coraz bardziej powszechną otyłością, staje się przedmiotem dyskusji w wielu polskich domach. Od lat wyraźny wzrost notuje rynek usług związanych z dietetyką czy branżą fitness. Rośnie również zainteresowanie książkami w tym zakresie.
Wychodząc naprzeciw coraz większemu zainteresowaniu tą tematyką, Wydawnictwo Jedność we współpracy m.in. z największym niemieckim wydawnictwem poradnikowym Gräfe und Unzer z Monachium, przygotowało serię „Przewodniki po zdrowiu”. Powstała ona w oparciu o najlepsze doświadczenia, które pozwoliły z sukcesami podbić rynek poradników w Niemczech i Francji. Są dobrą alternatywą dla pojawiających się w sieci, często słabych merytorycznie treści. Jednocześnie są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na fachowe poradniki z omawianego zakresu tematycznego.

Oto najnowszy poradnik z serii Poradniki Zdrowie, które podbiły także polski rynek wydawniczy.
Zapraszamy do składania zamówień w Dziale Sprzedaży 41 349 50 50.
Jedność dla domu

Koktajle spalające tłuszcz.
Turboodchudzające smoothies do samodzielnego przygotowania
Dzięki temu poradnikowi można zdrowo i pysznie pozbyć się nadmiaru kilogramów za sprawą optymalizacji metabolizmu energetycznego. Można wybrać najlepsze i najskuteczniejsze składniki na smoothies wspomagające odchudzanie oraz szybko zamienić mnóstwo przepisów, od łatwych po wymyślne, na pyszne koktajle dodające energii

więcej…

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Jedność

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.