Czytanie jest groźne dla głupoty

Czytanie jest groźne dla głupoty

Przegląd

Zaczytani – czyli zakochani w książkach – to wyjątkowa kolekcja stworzona z myślą o wszystkich pasjonatach czytania, których w Empikach nie brakuje. Monochromatyczna paleta i przejrzysta typografia doskonale współgrają z minimalistyczną grafiką, sprawiając, że gadżety przypadną do gustu każdemu miłośnikowi książek. Prosta oprawa graficzna wybija na pierwszy plan hasła, które są w tej kolekcji najważniejsze, w końcu „jesteś tym, co czytasz” – głosi jedno z nich.

Kolekcja Zaczytani umili nie jeden jesienny wieczór spędzony z książką. Noce zarwane na lekturę będą przyjemniejsze z poduszką „nie ma spania bez czytania” albo „ja ci czytam, a ty śpisz”, a herbata dużo bardziej będzie smakować w kubku opatrzonym hasłem „kto czyta, nie błądzi”. Chłodniejsze poranki bardziej znośnymi uczyni kubek termiczny z napisem „czytanie czyni mistrza”, czy też „poczytamy zobaczymy”. W kolekcji znajdują się też torby – te mniejsze, idealne na książki i te, w których obok aktualnej lektury, zmieści się dużo więcej. Na książkomaniaków czekają też między innymi: etui na okulary oraz oryginalne notesy i praktyczny planer dzienny. Nie zabraknie też zakładek do książek z ostrzeżeniem, że „czytanie jest groźne dla głupoty”.

Seria przedmiotów z hasłami dla miłośników literatury powstała przy współpracy z łódzkimi projektantkami ze studia Polkadot.

Kolekcja jest dostępna od 13 września w wybranych salonach Empik i na Empik.com.

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: EMPiK

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.