Czy Danuta Pasieka zdołała „zamknąć treść życia w poezji”?

Przegląd

Tomik poezji dostępny w sprzedaży:

http://www.psychoskok.pl/produkt/czy-my-sie-znamy

http://bonito.pl/k-1614625-czy-my-sie-znamy

https://www.nieprzeczytane.pl/Czy-my-sie-znamy,product1018830.html

Czy my się znamy?” to kolejny tomik poetycki Danuty Pasieki. Poetka ponownie dzieli się swymi przemyśleniami i skłania do głębszych refleksji.

Czytelnicy, którzy mieli przyjemność poznać twórczość Danuty Pasieki, przyznają, że wiersze poetki zawsze skłaniają do głębszych refleksji. Tematyka egzystencjalna oraz wyważona ilość zastosowanych środków stylistycznych sprawia, że każdy natrafi na utwór, w którym odnajdzie cząstkę własnego życia.

Czy my się znamy?” to tytuł najnowszego tomiku autorstwa Danuty Pasieki. Poetka jak zawsze uważnie przygląda się otaczającej nas rzeczywistości, dzięki czemu poruszana tematyka wyda nam się niezwykle bliska.

Wymowny tytuł zachęca, by sięgnąć po pozycję i sprawdzić „Czy my się znamy?”. Możemy być pewni, że poruszane kwestie nie będą nam obce, ponieważ Danuta Pasieka z zadumą pochyliła się nad ludzkimi przeżyciami i emocjami, tęsknotą za minionymi bezpowrotnie chwilami oraz nieuchronnością przewrotnego losu.

Podmiot liryczny podkreśla także, jak samotnym można poczuć się w tłumie i zagubionym pośród wszechobecnej technologii, w której traci się namacalny kontakt ze światem.

Ponieważ każdy Czytelnik znajdzie w pozycji wiersz, który odniesie do własnego życia, śmiało możemy przyznać, że: Danuta Pasieka zdołała „zamknąć treść życia w poezji”.

Polub stronę Danuty Pasieki

https://www.facebook.com/Poetyckie-W%C4%99drowanie-417171391774435

Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku

https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok 

Kategorie: Literatura
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.