Siedemdziesiąt siedem słoni – wesprzyj projekt Piotra Biedrzyckiego

Przegląd

Jeśli chcecie, aby ta książka ukazała się na księgarskich półkach – wesprzyjcie jej wydanie, za co z góry bardzo Wam dziękujemy!

WESPRZYJ PROJEKT

https://polakpotrafi.pl/projekt/siedemdziesiat-siedem-sloni

CEL PROJEKTU

Pozyskane fundusze zostaną przeznaczone na wydanie 600 stronicowej książki pt: „Siedemdziesiąt siedem słoni” W związku na swoja objętość koszt druku nie jest mały, poza tym na kwotę potrzebną do jej wydania składa się wiele elementów. Przede wszystkim są to prace redakcyjne, polegające na korekcie tekstu, opracowaniu projektu okładki, składu i łamania. Książka ma być wydana w twardej oprawie, dzięki temu jej wizualna strona pozwoli na to, by była doskonałym prezentem na każdą okazję. Wydanie książki planowane jest na koniec tego roku, w nakładzie 2 tys. egzemplarzy, a ewentualna nadwyżka środków przeznaczona zostanie na zwiększenie nakładu. Liczę na Wasze wsparcie i mam nadzieję, że razem uda nam się tego dokonać.

O KSIĄŻCE

Po zrealizowaniu serii 17-tu odcinków filmu podróżniczego o Indiach pt: „Siedemdziesiąt siedem słoni – Indie” (wielokrotnie emitowanej na antenie ogólnopolskiej telewizji Fokus) czułem duży niedosyt – czy wszystko, co chciałem – przekazałem widzom. Postanowiłem więc napisać książkę, jednak taką, żeby ona nie była przewodnikiem turystycznym, ale taką, w której o Indiach jest bardzo dużo. Wplotłem więc fabułę i akcję książki w koloryt i magię Indii. Pracowałem nad tą książką ponad rok. To niemało, bo to aż 600 stron, poza tym chciałem zawrzeć w niej jak najwięcej szczegółów i opisów indyjskich zwyczajów i codziennych sytuacji – a czy udało mi się? Wspomóżcie wydanie tej książki, a przekonacie się o tym sami. Jestem głęboko przekonany o tym, że książka ta będzie dla Was duchową ucztą, i stanie się, za pośrednictwem jednego z największych polskich wydawnictw – PSYCHOSKOK – wydawniczym bestsellerem.

Książka „Siedemdziesiąt siedem słoni” to 600 stronicowa pozycja, powieść, której tak naprawdę, mimo fabuły i jej bohatera – bohaterem są Indie. Indie przewijają się w książce jako tło całej opowieści. Autor ukazuje subkontynent w taki sposób, w jaki żadne przewodniki turystyczne nie informują o tym pięknym i magicznym kraju. Książka, poza kolorytem Indii, ukazuje wiele zwyczajów i ciekawostek, które nie tylko dla zachodniego turysty, ale także dla mieszkańców Indii nie zawsze są znane. W książce „Siedemdziesiąt siedem słoni” znajdziemy opisy przyrody i zapachów, turystycznych destynacji i indyjskich potraw, ale także opisy obrzędów i tradycyjnych zwyczajów. Autor ze szczególną starannością opisuje fenomen indyjskich pociągów i funkcjonowania slumsu Dharavi, indyjską kuchnię i przyprawy, tradycyjne stroje i obrzędy. Nie ucieka również od opisania patologii i społecznych problemów Indii.

Więcej na temat książki „Siedemdziesiąt siedem słoni” na stronie: http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/siedemdziesiat-siedem-sloni-wesprzyj-projekt-piotra-biedrzyckiego

Do wsparcia projektu zachęca Wydawnictwo Psychoskok

http://www.psychoskok.pl

Polub nas na Facebooku https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.