Krakowski Kiermasz Książki – edycja wakacyjna

Przegląd

Z okazji początku wakacji Krakowskie Biuro Festiwalowe – operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO,  zaprasza na Krakowski Kiermasz Książki – kolejną edycję cyklicznego, plenerowego wydarzenia, podczas którego zaprezentowana zostanie książkowa oferta antykwariuszy i bukinistów z Krakowa i regionu. Kiermasz odbędzie się w niedzielę 9 lipca od godz. 11:00 do 19:00 na  Placu św. Marii Magdaleny.

Antykwariaty Hulaj Pole, Abecadło, Szafa Pełna Książek oraz zaprzyjaźnieni katowiczanie z Antykwariatów Suszek i 451stopni; Księgarnia hobbistyczna Fankomiks, American Bookstore, działający na co dzień w przejściu podziemnym na wysokości Domu Handlowego „Jubilat” Świat w Tunelu oraz bukiniści znani z niedzielnych poranków na Hali Targowej – oferta książek z drugiego obiegu na Krakowskim Kiermaszu Książki zapowiada się jak zawsze znakomicie!

Na miejscu kiermaszu będzie można napić się kawy z rowerowej kawiarni Bike Café, skosztować pysznego hummusu od Hummus Amamamusi i pieczonych kasztanów od Pana Kasztana.

(…)Podczas kiermaszu natknąć się będzie można również na rower Lotnej Czytelni Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, w którym dostępne będą książki do całkowicie bezpłatnego i bezterminowego wypożyczenia. – czytamy na stronie organizatora Krakowskiego Kiermaszu Książki – Krakowskiego Biura Festiwalowego

 

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Kraków

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.