11 tysięcy książek do 37% taniej w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Jedna z największych promocji na książki księgarni TaniaKsiazka.pl potrwa już tylko do wtorku. 11 000 produktów taniej do 37% to świetny moment, żeby uzupełnić letnią biblioteczkę i przygotować się na książkowy urlop. A wśród przecenionych książek bestsellery, najważniejsze tytuły książkowe ostatnich tygodni, nowości i książki szczególnie polecane. Sprawdźcie najnowszą mega promocję księgarni TaniaKsiazka.pl! Znajdziecie ją tutaj>>>

Promocja potrwa do 11 lipca 2017 r. włącznie. Na liście znajdują się książki z każdego gatunku od romansów po poradniki i biografie. Żeby szybko zorientować się wśród przecenionych książek, wystarczy wybrać odpowiednią kategorię, która znajduje się po lewej stronie od listy promocyjnej.

Nowa mega promocja z pewnością spodoba się fanom kryminałów. Na liście pojawiły się takie hity jak: Pragnienie. Harry Hole tom 11, Jo Nesbo w cenie 25,94 zł, Czarne narcyzy, Katarzyny Puzyńskiej – 23,94 zł czy Deniwelacja, Remigiusza Mroza w cenie 25,14 zł.

Fani fantasy także nie będą mieli powodów do narzekania. Nowość i do tego bestseller Królewska klatka, Victorii Aveyard można kupić do wtorku za jedyne 24,35 zł. To trzeci tom niesamowitej serii fantasy, porównywanej do Gry o tron i Igrzysk śmierci, w której młoda dziewczyna stanie się świadkiem walki o władzę, odkrywania niezwykłej mocy, ale przede wszystkim walki dobra ze złem, która stoczy się w jej własnej duszy. Wśród przecenionych nowości także Star Wars. Łotr 1. Historie z okładką filmową, Alexandera Freeda czy Zimowy monarcha, Bernarda Cornwella, historia będąca opowieścią o losach króla Artura w krwawym i niezwykle mrocznym wydaniu.

Wśród 11 tysięcy tytułów znalazły się także tysiące książek dla dzieci w tym najnowsza książka Erica Carle’a zatytułowana Od stóp do głów. Autor w niesamowity sposób kreuje bezpieczny i przyjazny książkowy świat, który dla dzieci jest nie tylko źródłem wiedzy, ale także fantastycznej zabawy. Dla starszych czytelników z pewnością spodobają się Auta 3 Tatuaże Zabawy z wyobraźnią, które będą doskonałym uzupełnieniem seansu w kinie, ponieważ bajka aktualnie wyświetlana jest w całej Polsce.

Na promocyjnej półce z książkami dla kobiet także nie zabrakło największych nowości i bestsellerów. A wśród nich: Arabski mąż Tanyi Valko w cenie 23,94 zł, czy słynna Confess, Colleen Hoover za 26,33 zł. Wśród najnowszych erotyków warto wymienić Uwikłanych. Chandler, Laurelin Paige w rewelacyjnej cenie: 21,99 zł.

Wszystkie wymienione tytuły książek to zaledwie niewielki ułamek 11-tysięcznej puli przecenionych produktów. Warto sprawdzić, które tytuły zyskały nowe niskie ceny i wybrać książki do letniego bagażu, zanim zrobią to inni. Liczba produktów w promocji jest ograniczona.

TanioKsiążkową mega promocję można znaleźć, klikając tutaj>>>

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.