Zagłosuj na najlepsze książki dla młodych czytelników

Przegląd

Zagłosuj na najlepsze książki dla młodych czytelników!

Uwaga: walczymy do niedzieli (28.05)

Tradycja wyboru najlepszych książek dla młodych czytelników znalazła już swoje stałe miejsce na polskim rynku księgarskim oraz w świadomości miłośników książki. W tegorocznej edycji 2017 nasze wydawnictwo nominowało cztery tytuły.

zaprasza Impuls

Powieści i literatura dla najmłodszych, bajki i książki dla dzieci, poradnik, opowiadania, opowieści i publikacje edukacyjne, historczne. Wybierz najciekawsze, Twoim zdaniem, książki dla młodych czytelników 2017 z propozycji Oficyny Impuls, zagłosuj na nie i wygraj spore zestawy książek. Zachęć znajomych – i wygraj jeszcze więcej książek!

W rundzie FINAŁOWEJ  plebiscytu znajdziemy nastepujące publikacjie
Oficyny Wydawniczej „Impuls”
walczące o tytuł  Najlepszych Książek Dla Młodych Czytelników 2017!

Kategoria: OPOWIADANIA I OPOWIEŚCI

Magik

Kategoria: NIEŁATWE TEMATY

TEN DRUGI

Kategoria: KSIĄŻKI EDUKACYJNE

OPOWIEŚĆ O CZUJĄTKACH

Kategoria: KSIĄŻKI EDUKACYJNE

Język polski

Serdecznie zapraszamy do oddania Waszych cennych głosów na nasze tytuły, na publikacje Impulsu i już teraz dziękujemy  za wsparcie i sympatię dla naszych publikacji dla autorów dla nas.
Dziękujemy i prosimy o głosy.

Tradycyjnie już zadajemy pytanie: pomożecie?
O konkursie i jego zasadach:

16 maja 2017 rozpoczyęło się głosowanie Internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu „Najlepsza książka dla młodych czytelników”. Wśród wszystkich głosujących organizatorzy plebiscytu Granice.pl rozlosują zestawy atrakcyjnych książek. Warto głosować.

W konkursie zagłosować możesz w dniach 16 – 28 maja 2017.

Aby zagłosować, musisz mieć przy sobie telefon komórkowy. Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Twojego numeru telefonu nie będziemy w żaden sposób wykorzystywali po potwierdzeniu przez Ciebie głosu.

Zliczane są tylko potwierdzone głosy, tylko potwierdzone głosy biorą również udział w losowaniu nagród.

Jury konkursu, ocena:

Wyboru najlepszych książek dokona profesjonalne Jury, w którego skład wejdą specjaliści, autorytety w dziedzinie literatury, krytycy literaccy i recenzenci oraz przedstawiciele serwisu Granice.pl.

Głosowanie internautów

Równolegle do oceny jury na stronie internetowej konkursu prowadzone będzie głosowanie internautów, którzy również wyróżnią najlepsze książki dla młodych czytelników. Wśród internautów biorących udział w konkursie rozlosowane zostaną cenne zestawy nagród książkowych. Wyniki głosowania śledzić będzie można na żywo na stronie internetowej konkursu. Głosowanie rozpoczyna się 16 maja 2017.

IMPULS

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Impuls

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.