Wydawnictwo Edgard zaprasza na 19/D2 podczas Warszawskich Targów Książki!

Przegląd

18-21 maja 2017 w Warszawie – nowości, najlepsze kursy, repetytoria, fiszki do nauki aż 32 języków obcych!

Na stoisku 19/D2 na 8. Warszawskich Targach Książki na gości czekać będzie mnóstwo nowości oraz atrakcyjne rabaty. Swoją premierę będzie miała nowa seria Rozmówki na każdy wyjazd. W praktycznych, podręcznych książeczkach znajduje się wszystko, co potrzebne podczas podróży służbowej, turystycznej czy wyjazdu na studia: praktyczne zwroty i wyrażenia wraz z zapisem fonetycznym, wskazówki dotyczące wymowy, wyjaśnienie podstawowych zasad gramatyki, przewodnik po najważniejszych gestach i zwyczajach, ciekawostki ułatwiające podróżowanie. W serii ukazały się rozmówki: angielskie, niemieckie, francuskie, hiszpańskie i włoskie.

Dostępna będzie także bestsellerowa seria Nie gryzie!, w której dotychczas ukazały się materiały do nauki aż 23 języków obcych na różnych poziomach zaawansowania, m.in. chińskiego, japońskiego, portugalskiego, norweskiego, arabskiego, niderlandzkiego czy koreańskiego. Warto zwrócić uwagę na nowości w serii: Nie gryzie! w kolorowej szacie graficznej, w której ukazało się dotychczas pięć tytułów: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, i przede wszystkim nowość w ofercie, rosyjski. Seria wzbogaciła się także o kursy do języka perskiego oraz języka rumuńskiego. Pracę z kursami świetnie uzupełnią Fiszki i Fiszki PLUS, repetytoria czy testy.

Uczący się języka angielskiego ucieszą się na pewno z nowych publikacji słownikowych: specjalistycznego Słownika medycznego, obszernego Współczesnego słownika oraz kieszonkowego Praktycznego słownika angielskiego-polskiego i polsko-angielskiego. Dziom spodoba się nowe wydanie Słownika obrazkowego, który dostępny będzie także w wersji niemieckiej.

Dla miłośników łamigłówek ukazały się nowości w serii Kieszonkowce – fantastycznie ilustrowanych gier karcianych do nauki języka angielskiego, matematyki, geografii czy rozwijania myślenia logicznego. Teraz można nabyć także m.in. karty do nauki angielskich zwrotów konwersacyjnych dla dorosłych, konwersacje dla dzieci czy idiomy.

Nie zabraknie innowacyjnych materiałów do nauki, takich jak kryminały z ćwiczeniami (po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i włosku), angielskie i niemieckie Gamebooki (powieści interaktywne), anglojęzyczne powieści dla młodzieży czy pierwsza w ofercie powieść science-fiction The Eldritch Club. Młodzieży polecamy kolorowe Fiszki SCHOOL oraz niezwykłą książkę-grę fabularną ze świetną szatą graficzną, Angielski #GRAmatyka, dzięki której nauka angielskiej gramatyki stanie się łatwa i przyjemna.

Wśród różnorodnych kursów do 32 języków obcych każdy znajdzie coś dla siebie!

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.