Wydawca poradników Samo Sedno na targach książki w Warszawie!

Przegląd

Wydawnictwo Edgard, wydawca poradników z serii Samo Sedno, zaprasza na stoisko 19/D2 na 8. Warszawskich Targach Książki

(18-21 maja 2017)

Czytelnicy serii Samo Sedno nie będą rozczarowani. W ofercie pojawiło się wiele inspirujących nowości! Dla praktykujących mindfulness idealnym wyborem będzie Mindfulness. Droga do kreatywności, czyli wyjątkowy poradnik o tym, jak wykorzystać praktykę uważności do pobudzenia wyobraźni i otwarcia się na twórczą zabawę. Warto zapoznać się także z nową książką Dagmary Gmitrzak, Trening relaksacji. Jak uwolnić się od stresu, lęku i depresji. Autorka stworzyła kompleksowy przewodnik po technikach relaksacyjnych. Czytelnicy znajdą w nim ponad 170 ćwiczeń poprawiających samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Zainteresowani zapewne sięgną też po polskie wydanie bestsellera Tiffany Cruikshank, Zredukuj wagę dzięki medytacji. Autorski program znanej ekspertki pomoże wyregulować metabolizm, odzyskać równowagę emocjonalną i zredukować stres. W trudnych sytuacjach życiowych pomoże z kolei poradnik Coaching w sytuacji kryzysu, prezentujący sześcioetapowy plan wyjścia z trudnej sytuacji i przekonujący, że kryzys można potraktować jako impuls do zmiany na lepsze.

Wśród nowości znajdzie się także coś dla rodziców i opiekunów. Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną? to wyjątkowy poradnik wychowawczy podpowiadający, jak zrezygnować z kar i nagród na rzecz współpracy z dzieckiem. Autorka tłumaczy, jak wspierać dziecko w budowaniu pewności siebie i rozwijaniu pasji. Podobne podejście prezentuje Amy McCready, autorka głośnej książki Epidemia EGOizm, która właśnie po praz pierwszy ukazała się na polskim rynku. W swoim rewolucyjnym poradniku wyjaśnia, jak redukować egoistyczne postawy oraz wychować dziecko na asertywnego i samodzielnego dorosłego.

Wśród kulinariów będzie miała swoją premierę nowa książka, Zioła dla smaku, zdrowia i urody. To obszerne kompendium o wykorzystaniu ziół kuchni, domowej kosmetyce i w leczeniu zaskoczy i zainspiruje do zmiany przyzwyczajeń nawet najbardziej opornych!

Wśród prezentowanej oferty nie zabraknie także poradników biznesowych, psychologicznych czy dotyczących zdrowego odżywiania, uprawiania sportu i rozwijania swoich pasji. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Samo Sedno jest również na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.