Spotkanie z Vincentem V. Severskim autorem bestsellerowych powieści szpiegowsko-politycznych

Przegląd

30 maja o godz. 18:00
Księgarnia BookBook Hoża
Warszawa, ul. Hoża 29/31

Niezwykłe spotkanie z pisarzem, autorem powieści szpiegowskiej, byłym oficerem wywiadu, którego Trylogia zyskała miano polskiego Millenium.

„BookBook Hoża to nasza nowa księgarnia w Warszawie ale też nowy punkt na mapie wydarzeń kulturalnych. Tym razem nadszedł czas na spotkanie z Vincentem V. Severskim, który stworzył mistrzowski thriller osadzony w polskich realiach. Dla wszystkich miłośników tego rodzaju literatury to doskonała okazja do spotkania z pisarzem, który już pracuje nad nowymi projektami. Może swoim czytelnikom uchyli rąbka tajemnicy”- mówi Kristof Zorde Prezes księgarń BookBook
Vincent Viktor Severski, Prezes i Fundator Fundacji Po.Int, urodził się w Warszawie w rodzinie oficera wojska polskiego. W młodości interesował się ekstremizmem lewicowym i sam sympatyzował z ruchami trockistowskimi. Studiował prawo na UJ, a następnie w Warszawie. Realizował zadania na Wschodzie, Azji, Bliskim Wschodzie, Afryce i Europie. Odbył około 140 misji w blisko 50 krajach. Zna biegle trzy języki. Jest postacią dobrze znaną w międzynarodowym środowisku oficerów służb specjalnych. Odszedł w 2007 roku na własną prośbę ze służby w wywiadzie w stopniu pułkownika.
Odznaczony i wyróżniany przez prezydentów i premierów RP, szefów zaprzyjaźnionych służb wywiadowczych oraz Legią Zasługi przez prezydenta Baracka Obamę.

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: BookBook

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.