Książki na Dzień Matki – poleca wydawnictwo Psychoskok

Przegląd

26 maja ponownie obchodzić będziemy Dzień Matki. W tym roku zamiast przewidywalnych podarunków wręczmy mamom książki, poprzez które wyrazimy swe uczucia i podziękowania.
Dzień Matki to święto obchodzone w Polsce 26 maja. W tym wyjątkowym dniu dzieci wręczają swym mamą drobne podarunki jako wyraz szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie.
Okazuje się, że najczęściej obdarowujemy mamy kwiatami, kosmetykami i słodyczami. Mama z pewnością doceni każdy drobiazg, ale prawdziwą przyjemność sprawi jej prezent, który będzie wymagał od nas chwili zastanowienia. Książka jako prezent dla mamy to doskonały pomysł. Właściwie dobrana lektura dowiedzie bowiem, że znamy potrzeby naszych mam i potrafimy wyjść im naprzeciw.
By tego roku wywołać promienny uśmiech na twarzy mamy, warto zapoznać się z wybranymi pozycjami. Chwila spędzona na poszukiwaniu najlepszej książki nie będzie straconą, bo jak powiedział M. Ostrowski – „Jest na świecie piękna istota, u której jesteśmy wiecznymi dłużnikami – matka”.

Książki, które sprawdzą się jako prezent na Dzień Matki znajdziemy na stronie:
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/prezent-dzien-matki
polub nas na Facebooku
https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.