Cuda niewidy podczas Nocy Muzeów

Przegląd

Muzeum dla Dzieci przy Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie i Wydawnictwo Egmont zapraszają na Noc Muzeów, która rozpocznie się już w najbliższą sobotę 20. maja w siedzibie Muzeum, ul. Kredytowa 1. Tegoroczna edycja Nocy Muzeów to możliwość udziału w wielkim święcie kultury! Tegorocznym hasłem Nocy Muzeów w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie będzie MIŁOŚĆ. Tej nocy przestrzeń muzeum zamieni się w miejsce pełne miłosnej symboliki. Marianna Oklejak rozmiłowana w tradycjach Polski opowie o nowej książce „Cuda niewidy. Zagadki dla młodszych i starszych” i nie tylko. Towarzyszyć jej będą Kaja i Janusz Prusinowscy, muzycy, twórcy projektu edukacyjnego Słuchaj uchem  mającego na celu odkrywanie wrażliwości muzycznej. Nie może Was zabraknąć podczas najfajniejszej nocy w roku! Czekamy na Was od 18.00 w Muzeum dla Dzieci

Na miejscu będzie dostępna najnowsza książka Marianny Oklejak „Cuda niewidy. Zagadki dla młodszych i starszych”. W regularnej sprzedaży książka też już w księgarniach.

Cuda niewidy w świecie Cudów wianków

Dwaj bracia wyruszają w daleką drogę w poszukiwani szczęścia. Świat jest pełen niespodzianek,
ale i pułapek, a mieszkańcy leśnych ostępów nie zawsze są tak gościnni, jak można by sobie tego życzyć. Wróżki, dzikie zwierzęta, wiedźma, krasnoludki, a do tego diabeł Rokita! Bohaterowie wywodzący się z baśni i ludowych podań na przemian ułatwiają i utrudniają podróż obu chłopcom. Przeżyj przygodę wraz z dzielnymi braćmi, pomóż im pokonać zło i znaleźć to, co najważniejsze… Jak?

Wytęż wzrok, wyostrz wszystkie zmysły!

Zagadki, zadania na spostrzegawczość, wyszukiwanie różnic, labirynty – jeśli tylko zdołasz rozwiązać wszystkie łamigłówki zawarte w książce, bracia będą wiedzieli, co robić dalej.

– wspaniałe ilustracje Marianny Oklejak

– kontynuacja Cudów wianków

– zagadki i zadania, które zachęcają dziecko do zabawy i śledzenia historii

– piękne wydanie w twardej oprawie

Tytuł: Cuda niewidy

Tekst, ilustracje: Marianna Oklejak

Cena: 39,99 PLN

ART EGMONT

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Egmont

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.