Wydawnictwo Edgard zaprasza na spotkanie Perski nie gryzie! z Katarzyną Javaheri-Szpak

Przegląd

Wydawnictwo Edgard oraz Katarzyna Javaheri-Szpak serdecznie zapraszają na warsztaty poświęcone językowi perskiemu, które odbędą się w Warszawie 18 kwietnia o godz. 18:00

Kiedy? 18 kwietnia 2017 (wtorek), godz. 18:00

Gdzie? Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24, Warszawa

Link do wydarzenia na facebooku:

www.facebook.com/events/1842187449366323/

Wstęp wolny!

Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Podczas pierwszej z nich autorka opowie o Iranie, języku perskim oraz książce „Perski nie gryzie!”. Zaprezentuje zdjęcia z Iranu i podzieli się swoją wiedzą o zwyczajach oraz ciekawostkach dotyczących języka perskiego.

Druga część będzie miała formę warsztatów językowych dla początkujących. Uczestnicy opanują niezbędne słowa i zwroty, m.in. formy powitania i pożegnania, pytania o imię czy wiek. Podczas spotkania będzie możliwość kupienia książki „Perski nie gryzie!” oraz kursów do samodzielnej nauki innych języków krajów Azji, takich jak: arabski, turecki, chiński, hebrajski, hindi, japoński, koreański czy rosyjski ze specjalnym rabatem.

„Perski nie gryzie!” to innowacyjny kurs języka perskiego przeznaczony dla osób początkujących. Praca z podręcznikiem umożliwia poznanie niezbędnego słownictwa przydatnego podczas codziennej komunikacji np. w sklepie czy w podróży. Przystępne wyjaśnienia i duża liczba ćwiczeń utrwalających wiedzę pomagają skutecznie opanować podstawowe zasady gramatyki. Naukę poprawnej wymowy ułatwiają nagrania w wykonaniu native speakerów zamieszczone na płycie audio. Więcej informacji o książce tutaj: Perski nie gryzie!

www.jezykiobce.pl/nie-gryzie/1698-perski-nie-gryzie-9788377887974.html

O autorce:

Katarzyna Javaheri-Szpak – iranistka. Pracowała jako tłumacz i nauczyciel języka perskiego. Była dyrektorem polsko-afgańskiej spółki Ariana Trade Group. Prowadziła lektorat języka perskiego w Wyższej Szkole Ateneum w Gdańsku. Współautorka „Współczesnego słownika persko-polskiego” oraz „Polskiej bibliografii iranistycznej”. Obecnie pracuje m.in. nad słownikiem polsko-perskim. Prowadzi blog językowy www.jezykperski.pl oraz profil na Facebooku i Instagramie @kursperskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.