Wydawnictwo Edgard zaprasza na 6. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku!

Przegląd

 

Wydawnictwo Edgard, wydawca serii poradników Samo Sedno, serii dla dzieci Kapitan Nauka oraz kursów do nauki języków obcych serdecznie zaprasza do Białegostoku w dniach 21-23 kwietnia 2017 roku

Co? 6. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku

Gdzie? Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1, Białystok

Kiedy? 21-23 kwietnia (piątek-poniedziałek) 2017 r., od godz. 10:00

Na odwiedzających nasze stoisko czekać będą atrakcyjne rabaty i interesujące nowości. W szerokiej ofercie kursów do samodzielnej nauki ponad 30 języków obcych pojawiły się podręczniki do dwóch kolejnych języków: Perski nie gryzie oraz Rumuński nie gryzie. Nie zabraknie także innych tytułów z bestsellerowej serii Nie gryzie.

Zaprezentujemy nowość w ofercie, czyli słowniki angielsko-polskie i polsko-angielskie: kieszonkowy Praktyczny słownik, obszerny Współczesny słownik oraz profesjonalny Słownik medyczny. Fani serii Kryminałów z ćwiczeniami ucieszą się z kolejnego tytułu do nauki hiszpańskiego: Silencio dla średnio zaawansowanych (B1-B2). Z kolei dla wielbicieli języka angielskiego przygotowaliśmy coś wyjątkowego: powieść science fiction z ćwiczeniami The Eldritch Club, przeznaczoną dla osób na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2-C1). Bogaty wybór audiokursów, fiszek, gramatyk, powieści, testów i repetytoriów do nauki 32 języków obcych sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Opiekunom i pedagogom polecamy nowość w serii Samo Sedno, poradnik Dodaj mi skrzydeł! Jak rozwijać u dzieci motywację wewnętrzną? Autorka proponuje rezygnację z kar i nagród na rzecz budowania wspierającej relacji z dzieckiem opartej na współdziałaniu. Osoby poszukujące chwili spokoju w pędzie codzienności mogą sięgnąć po nowości mindfulness: Mindfulness dla zdrowia i Mindfulness dla kreatywności. Premierę będzie miał także niezwykły poradnik Coaching w sytuacji kryzysu praktyczny przewodnik, który przeprowadza czytelnika przez trudną sytuację i uczy, jak wykorzystać trudności, aby wprowadzić zmianę w swoim życiu.

Nie zabraknie interesujących nowości dla dzieci. U maluchów już od pierwszych dni życia świetnie sprawdzą się A kuku! Kontrastowe obrazki i A kuku! Kontrastowe wzory. Karty kontrastowe stymulują rozwój wzroku dziecka i są wspaniałym pretekstem do wspólnej zabawy. Fani gier Lotto ucieszą się z nowej odsłony gry i kolejnych tytułów w serii: Loteryjka Ubrania 3+ oraz Loteryjka Świat 3+. O dwa nowe tytuły wzbogaciła się też seria lubianych gier Memory: Memory Świat baśni i Memory Zabawy podwórkowe to pięknie ilustrowane gry z trzema wariantami rozgrywki.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl

www.samosedno.com.pl

www.kapitannauka.pl

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Edgard

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.