Salon książki historycznej

Przegląd

Do grona jesiennych wydarzeń w Krakowie dołączyła kolejna literacka inicjatywa – Salon Książki Historycznej. Będzie to już trzecia odsłona imprezy towarzyszącej Kongresowi Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Auditorium Maximum w dniach od 12 do 14 października.

III Kongres Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski odbędzie się w dniach 12-14 października 2017 r. w Krakowie. Organizowany co pięć lat jest spotkaniem uczonych z całego świata, którzy w swych badaniach zajmują się nie tylko problematyką związaną z polską historią, ale również z jej kulturą, sztuką czy nauką. Przewodnim hasłem Kongresu jest „Dawna Rzeczpospolita: historia – pamięć – dziedzictwo”.

Międzynarodowa ranga Kongresu, rzesza miłośników historii w jednym miejscu i czasie oraz doświadczony organizator Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie – to elementy, które sprawią, że Salon Książki Historycznej w Krakowie będzie jednym z najszerszych prezentacji wydawnictw historycznych w kraju.

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.