Dagmara Gmitrzak, autorka poradnika „Trening relaksacji”, zaprasza na miniwarsztat technik relaksacyjnych, który odbędzie się w Warszawie

Przegląd

Wydawca serii Samo Sedno wraz z Dagmarą Gmitrzak serdecznie zapraszają na spotkanie warsztatowe Odetchnij. Mini warsztat technik relaksacyjnych„, które odbędzie się 20 marca 2017 roku o godz. 18:30 w klubokawiarni Jaś i Małgosia.

Dagmara Gmitrzak poprowadzi miniwarsztat i zaprezentuje wybrane techniki relaksacyjne opisane w książce, m.in. ćwiczenia oddechowe, praktyki uważności – mindfulness i koherencji serca. Przekona, że wystarczy znaleźć 5 minut każdego dnia, by zadbać o swój umysł i ciało. Codzienny trening relaksacji to najlepszy sposób, by lepiej radzić sobie z negatywnymi myślami, smutkiem, złością, chwilowym spadkiem formy, a także stresem, chronicznym zmęczeniem czy bezsennością.

Gdzie? Klubokawiarnia Jaś i Małgosia, al. Jana Pawła II 57, Warszawa

Kiedy? 20 marca (poniedziałek) 2017 r., godz. 18:30

Link do wydarzenia na facebooku

Warsztat skierowany jest do wszystkich, którzy czują się zmęczeni, zestresowani, brakuje im energii i zapału. To również doskonała propozycja dla osób, które po całym dniu w pracy czy na uczelni szukają wyciszenia i odprężenia, tymczasem nie mogą uwolnić się od myśli o obowiązkach.

Regularne wykonywanie technik zaprezentowanych na spotkaniu pomoże zmniejszyć napięcie psychiczne i fizyczne, poprawić samopoczucie, wzmocnić odporność organizmu, obniżyć ciśnienie krwi, poprawić koncentrację i zwiększyć kreatywność.

Spotkanie z autorką będzie również doskonałą okazją, by zdobyć autorską dedykację i zakupić książkę w atrakcyjnej cenie.

O prowadzącej warsztat:
Dagmara Gmitrzak – trenerka rozwoju osobistego, terapeutka holistyczna, nauczycielka technik relaksacji, autorka siedmiu książek, w tym bestsellera
Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji”.

Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Samo Sedno jest również na facebooku: www.facebook.com/SamoSedno

Kategorie: Wydarzenia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.