„Był sobie pies” już w księgarniach! Premiera filmu 17 lutego – sprawdź!

Przegląd

 

WSZYSTKIE PSY IDĄ DO NIEBA… CHYBA ŻE MAJĄ NIEDOKOŃCZONE SPRAWY NA ZIEMI

Bailey to bezdomny kundelek, który po krótkim życiu, zaskakującym zrządzeniem losu odradza się ponownie w postaci ślicznego złotowłosego szczeniaczka. Jego życie nabiera sensu, kiedy trafia pod opiekę miłośnika zwierząt – ośmiolatka Ethana. Chłopiec nawiązuje z Baileyem niezwykłą więź, która łączy ich na zawsze i uczy wzajemnej miłości i szacunku. Kiedy Bailey dożywa starości, czuje się szczęśliwy i spełniony. Odchodzi z tego świata z poczuciem, że wypełnił swoją misję. Okazuje się jednak, że to dopiero początek jego przygód. Czy Bailey spotka jeszcze Ethana? Czy uda mu się w końcu odkryć, jaka jest jego misja?

W. Bruce Cameron, zdeklarowany miłośnik zwierząt i ambasador ich praw, spędził długie lata nad poznaniem unikalnej psychiki psów oraz niezwykłej więzi, jaka łączy je z gatunkiem ludzkim. Efektem jego poszukiwań stała się powieść Był sobie pies„. To pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który za życiowy cel przyjął wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości. Opublikowana w Stanach Zjednoczonych w 2010 roku, spędziła ponad 52 tygodnie na liście bestsellerów The New York Times i skradła serca milionom czytelników.

Reżyserii filmu podjął się Lasse Hallstrom, trzykrotnie nominowany do Oscara twórca takich przebojów jak Czekolada”, Podróż na sto stóp”, Wciąż ją kocham” czy „Co gryzie Gilberta Grape’a”.

Chcesz wiedzieć, O CZYM MYŚLI PIES? Co go bawi, a co smuci?

Jaki ma pogląd na koty i dlaczego szczeka na sąsiada?

Jak wiele jest gotów poświęcić dla kiełbasy?

I za co właściwie tak nas kocha?

DAJ MU GŁOS i poznaj psie tajemnice.

To będzie WYSZCZEKANA KOMEDIA!

Więcej informacji o książce „Był sobie pies” znajdziesz na stronie Wydawnictwa Kobiecego >>TUTAJ

Obejrzyj polską zapowiedź filmuBył sobie pies >>TUTAJ

Kategorie: Literatura

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.