Doroczna konferencja Graphic Users Association (GUA): po raz pierwszy w Polsce

Doroczna konferencja Graphic Users Association (GUA): po raz pierwszy w Polsce

Przegląd

W dniach od 15 do 18 marca br. – po raz pierwszy w Polsce – odbywać się będzie konferencja organizowana przez stowarzyszenie Graphics Users Association (GUA), zrzeszające użytkowników rozwiązań firmy Kodak z całego świata. Tegoroczna jej edycja przebiegać będzie pod hasłem „Print.For good”. Rejestracja uczestników tego spotkania odbywa się na stronach www.gua-europe.com.

W założeniu organizatorów konferencja GUA ma pomóc jej uczestnikom w pozyskaniu nowych informacji i zgłębieniu wiedzy, pozwalającej nie tylko na zdobycie przewagi konkurencyjnej, ale też umożliwiającej sprostanie wyzwaniom i szansom, z jakimi spotykają się działając w ewoluującym świecie komunikacji graficznej. Odbywa się ona co roku w różnych miastach świata. Tym razem Kodak zaprasza wszystkich zainteresowanych do Krakowa, do hotelu Park Inn by Radisson przy ulicy Monte Casino 2 (niedaleko Starego Miasta).

Podczas panelowych prezentacji i dyskusji sporo miejsca zostanie poświęcone zagadnieniom związanym z optymalizacją oraz automatyzacją systemu workflow i całego cyklu produkcyjnego w obszarze prepressu. Koszt uczestnictwa w konferencji – przy rejestracji do 31 stycznia – wynosi 495 Euro i obejmuje nie tylko sporą dawkę wiedzy, ale również mniej formalną wymianę doświadczeń z użytkownikami rozwiązań Kodaka z rożnych krajów. Konferencja GUA bowiem to dobra okazja, by spotkać w jednym miejscu osoby odpowiedzialne nie tylko za rozwój jej oprogramowania, ale też za kreowanie przyszłych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych – w tym użytkowników. Wcześniejsze zgłoszenie udziału gwarantuje uczestnikom niższe ceny (nawet do 200 euro).

Kategorie: Poligrafia

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.