Zdrowie i Uroda – oferta wydawnictwa Psychoskok

Przegląd

Zdrowie i Uroda – oferta wydawnictwa Psychoskok

psychoskokzdrowie

Poznaj tajemnice na to, jak wyglądać i czuć się świetnie. Znajdziesz tutaj poradniki do tego, jak dobrze się malować, co robić by mieć dobre samopoczucie do tego, jak zwalczać zapalenie stawów! Poznaj całą naszą ofertę książek, które pomogą zadbać o zdrowie i urodę.

Violetta Wróblewska korzystając z szerokiej literatury, doświadczenia zawodowego i prywatnego, oddaje w ręce czytelników poradnik jedyny w swoim rodzaju. Pozycję, która pozwala zaprezentować osobisty punkt widzenia autorki  na szereg najważniejszych kwestii w życiu człowieka, a jednocześnie popartą rzetelną wiedzą naukową i paranaukową.

zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno

Medycyna staje się coraz bardziej agresywna. Amputuje, wszczepia obce ciała, chemią i promieniami niszczy tkanki chore ale i zdrowe. Primum non nocere, mawiał Hipokrates, a my to przykazanie raz po raz łamiemy. Żeby przeżyć chemioterapie onkologiczne trzeba się dobrze nacierpieć, żeby przeszczep się przyjął trzeba zniszczyć odporność gospodarza, żeby nadal żyli usuwamy ludziom ich chore narządy i kończyny. Życie bez nich jest trudniejsze, ale jest. „Przede wszystkim nie szkodzić” rozumiemy dziś jako… więcej pomóc niż zaszkodzić. „Magis adiuvare quam nocere”. Dobry lekarz powinien tak działać, żeby przestrzeń minusów nakładających się na plusy na okładce tej książki była jak najmniejsza. Informacje w niej zawarte mogą w tym pomóc. Ale niech jej tytułem pozostanie ten historycznie utrwalony…

primum-non-nocere-czyli-jak-leczyc-lekami-refundowanymi

Dzięki poradnikowi Jarosława Niebrzydowskiego „Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów”zrozumiemy co i w jaki sposób prawidłowo leczyć w reumatoidalnym zapaleniu stawów, gdyż okazuje się, że powszechnie stosowane niesterydowe leki przeciwzapalne, leki przeciwbólowe, a nawet sterydy jedynie maskują dolegliwości. Dr Niebrzydowski korzystając z wieloletniego doświadczenia wyjaśnia jak należy prawidłowo leczyć reumatoidalne zapalenie stawów, by ostatecznie zatrzymać rozwój choroby i móc liczyć na wyleczenie. Poradnik wyposaża czytelnika w kompleksową wiedzę, dzięki czemu możliwa staje się ocena obecnego procesu leczenia oraz jego modyfikacja.

jak-leczyc-reumatoidalne-zapalenie-stawow

Najnowszy poradnik J. Niebrzydowskiego „Jak leczyć osteoporozę” przedstawia najnowsze zasady postępowania i leczenia tej choroby. Zawiera bardzo ciekawe i użyteczne informacje, przydatne zarówno dla chorych oraz członków ich rodzin i zapewne także dla lekarzy rodzinnych i specjalistów z innych dziedzin medycyny.

jak-leczyc-osteoporoze

Książki drukowane naszego wydawnictwa do kupienia w sklepie internetowym tylkorelaks.pl. Sprawdź również bogatą ofertę naszych ebooków.

Logo Psychoskok

Polub nas na Facebooku

tylkorelaks

Odwiedź nasz sklep internetowy

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Psychoskok

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.