Wydawnictwo Charaktery poleca książkę pt.: ” Na swoim miejscu” Normana Fishera

Przegląd

Wydawnictwo Charaktery poleca książkę pt.: ” Na swoim miejscu” Normana Fishera.

na swoim miejscu

Dojrzałość przychodzi z wiekiem, a im ktoś starszy, tym bardziej dojrzały – to myślenie powszechne i zakorzenione. Ale czy prawdziwe?

Książka „Na swoim miejscu” Normana Fischera jest głęboką kontemplacją dojrzałości. Odpowiada na podstawowe pytania: Co to znaczy dorastać? Na czym polega dojrzewanie? Jest też praktycznym przewodnikiem, który pomoże nam bardziej świadomie przejść przez dorosłe życie.

„Odnajdywać swoje miejsce, to dojrzewać, dorastać do tego, kim jesteśmy.”

 Norman Fisher

Opinie i recenzje książki:

Publishers Weekly:

„Zazwyczaj bierzemy dojrzałość za jeden z pewników w życiu”, twierdzi Fischer, dawny opat Centrum Zen w San Francisco. Wielu ludzi utożsamia wiek biologiczny z duchową dojrzałością, co jest fundamentalnym kłamstwem. W tej ciepłej i prostej książce Fischer przekazuje skarby mądrości o „prawdziwym dorastaniu”.

„Ciepła i nieskończenie mądra. .. oferuje niezbędne odpowiedzi na jedyne pytanie warte, żeby je postawić – Co robimy z tym życiem?”

Przy zakupie książki N.Fishera – do 30 czerwca skorzystacie z DARMOWEJ WYSYŁKI. Przy zamówieniu książki wraz z innymi produktami koszt wysyłki wynosi TYLKO 8 zł.
Książka dostępna do 30 czerwca jedynie w naszym e-sklepie.
Tagi: Charaktery

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.