Premiera trzeciej książki Dagmary Skalskiej z serii: „Egoizm to nie grzech!” – Pokochaj swoje ciało, 15.06.2016

Przegląd

Łącząc doświadczenia i odkrycia Wschodu i Zachodu, przeróżne szkoły myśli, filozofii, psychologii i nauk duchowych, intuicyjne diety, a także ekologię rozumianą jako nie robienie krzywdy – także sobie – Dagmara Skalska tworzy model nowoczesnego życia. Oto jest prawdziwy lifestyle – czyli podpowiedzi, sugestie i przepisy, jak żyć dobrze i szczęśliwie!

Wydawnictwo Burda Książki z wielką przyjemnością zapowiada trzecią książkę z serii: Egoizm to nie grzech!

Dagmara Skalska

Pisarka, blogerka, inspiratorka. Założycielka Projektu Egoistka, wspierającego kobiety w budowaniu wewnętrznej mocy, miłości własnej i autentyczności. Wspólnie z ukochanym mężem – śp. Tomaszem Skalskim – stworzyli filozofię pozytywnego egoizmu. Prowadzi blog projektegoistka.pl i społeczność na FB skupiającą ponad 85 tysięcy osób. Prowadzi swój cykl „Trening pozytywnej egoistki” w „Pytaniu na śniadanie” w TVP, felietonistka magazynu „Samo Zdrowie”. Pasjonatka świadomego oddychania i świadomego życia. Malarka. Ukończyła kursy oddechowe Art of living, posiada drugi stopień Reiki, korzysta z buddyjskich narzędzi pracy z umysłem. Certyfikowany nauczyciel Calligraphy Health System. Ze swoimi kampaniami „Egoizm to nie grzech!” dotarła do przeszło 300 tysięcy Polek, bezpośrednio spotkała się z ponad 10 tysiącami kobiet w ramach warsztatów i spotkań.

EGOIZM3_okladka_FRONT

Pozytywny egoizm

W poprzednich książkach Dagmara Skalska wprowadzała i tłumaczyła pojęcie “pozytywnego egoizmu”, wykonując gigantyczną pracę, żeby minus stojący przy słowie “egoizm” zamienić na plus. Autorka odniosła ogromny sukces – nie tylko jej książki stały się bestsellerami, ale też na spotkania z nią przychodzą prawdziwe tłumy ludzi ciekawych jej metody. Dagmara zawsze jest sobą – roześmianą, otwartą, piękną i pełną entuzjazmu młodą kobietą, która stara się jak najwięcej doświadczać i rozumieć z tego, co ją spotyka.

Po książkach, w których kolejno tłumaczyła, czym jest pozytywny egoizm i jak zmienić podejście do siebie, czas na ciało. I to najwyższy czas, bo jak się okazuje, ciało zaniedbujemy nie mniej, niż emocje.

Pokochaj swoje ciało”

Książka “Pokochaj swoje ciało” zawiera systematyczny, uporządkowany i kompletny spis spraw, które warto załatwić, żeby żyć zdrowo i szczęśliwie. Okazuje się, że nasze zdrowie

w 20% zależy od odżywania, w 20% od ruchu i w kolejnych 20% – od pozytywnego nastawienia. Dagmara Skalska dokładnie wyjaśnia, jak osiągnąć mistrzostwo w każdej z tych sfer. Lekko i naturalnie – nie wbrew sobie. Tłumaczy, jak opanować słabości i uprzedzenia, jak zmienić sposób odżywania i uczy, jak dobrze oddychać.

Trzy razy 20% to 60%. A gdzie jest brakujące 40% potrzebne ciału do szczęścia? W rok po dramatycznej śmierci swojego męża, Tomasza, Dagmara wybrała się aż do Australii, gdzie

w posiadłości Master Zhen Hua Yang, mistrza wschodnich nauk, stała się adeptką sztuki uzdrawiania ciała, Calligraphy Health System. Nauki mistrza wykorzystała w tej części książki, która dotyczy metod, jak zadbać o swoje narządy wewnętrzne, żeby unikać chorób

i osłabień. Takie “serwisowanie części wewnętrznych” odpowiada aż w 40% za nasze zdrowie.

Wszystko, co słyszeliście o dietach odkwaszających, kaszy jaglanej, harmonii komórek, medytacji, spokojnym oddechu i ćwiczeniach motywujących do tego, żeby pod koniec dnia czuć wdzięczność, a nie żal – jest w tej książce. Bo to wszystko prawda – Dagmara Skalska dokładnie to zbadała, odbyła dziesiątki rozmów, przeczytała nie mniej książek i w końcu sprawdziła na sobie.

Książka zawiera kilkadziesiąt przepisów na zdrowe, łatwe i super smaczne potrawy, które wspaniale wyglądają, co, jak zapewnia autorka, też nie jest bez znaczenia.

Kategorie: Hobby i Poradniki

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.